Yusuf Güney Demokrasi Nöbetine katıldı

Hayasızca akına gövdesini siper ederek darbe girişimini püskürten vatandaşlar, demokrasi nöbetlerinde toplumun her kesimiyle bir ve beraber olmayı sü...

Hayasızca akına gövdesini siper ederek darbe girişimini püskürten vatandaşlar, demokrasi nöbetlerinde toplumun her kesimiyle bir ve beraber olmayı sürdürüyor. Darbe girişiminin yaşandığı akşamdan itibaren kesintisiz olarak nöbeti sürdüren Körfezliler, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'ın öncülüğünde birlikteliğini sürdürüyor.

 

Yusuf Güney Körfezlilerle Buluştu

Demokrasi Nöbetinin 16. gününde, meydanlarda nöbet tutan vatandaşları yalnız bırakmayan ünlü sanatçı Yusuf Güney birlik beraberlik mesajları verdi.
Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan ünlü sanatçı, selamlama konuşmalarının ardından, “Kördüğüm”  adlı eserini Körfezli vatandaşlar için seslendirerek büyük beğeni kazandı.
Yusuf Güney’in alandan ayrılmasının ardından, Körfez'i Sporun Başkenti yapan Körfez Belediyesi Spor Akademisinin değerli sporcuları ve hocaları, kutlu demokrasi nöbetinde vatandaşları yalnız bırakmadı.

 

Recep Kara’dan Birlik Beraberlik Mesajı

FETÖ terör örgütünün gerçekleştirmeye çalıştığı ve Aziz Türk milleti tarafından püskürtülen 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından halkın demokrasi nöbeti, Tütünçiftlik demokrasi meydanında devam ediyor. Tutulan demokrasi nöbetinde, Körfezli vatandaşlara spor camiasının tanınmış isimleri de büyük destek veriyor.
Körfez Altın Kiraz Festivali kapsamında düzenlenen Ata sporu Yağlı Güreşlerin 42.ve 43'üncü Başpehlivanı, 655.  Tarihi Edirne Kırkpınar Başpehlivanı Recep Kara, Körfezli vatandaşları demokrasi nöbetinde yalnız bırakmayarak şu ifadelere değindi, “ Biz, er meydanının yiğitleri, pehlivanları olarak Kırkpınar ağamızla beraber, 15 Temmuz gecesinden bu yana Türkiye’nin çeşitli illerinde tutulan demokrasi nöbetlerine katıldık.   
Bu akşam burada sizlerin huzurundayız. Allah bu millete zeval vermesin. Allah bu millete acılar göstermesin, birliğinizi ve beraberliğinizi daim etsin. “ dedi. 

 

İlahi ve Ezgiler Söylendi

Demokrasi Meydanın da oluşturulan sahnede Grup Genç ilahileri ve ezgileriyle milli irade nöbeti tutan Körfezliler için söyledi. Körfezliler, Grup Genç'in seslendirdiği ezgileri hep birlikte söyledi.

31 Temmuz 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR