Wellborn Otel-KOÜ işbirliği

Wellborn Luxury Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Uluso, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Rektörlüğü’ne seçilen Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve rektör yardım...

BÜYÜT

Wellborn Luxury Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Uluso, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Rektörlüğü’ne seçilen Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve rektör yardımcılığı görevine getirilen Prof. Dr. Ercüment Çiftçi’yi makamında ziyaret edip hayırlı olsun temennisinde bulundu. Haluk Ulusoy’un yapmış olduğu ziyarette kendisine Wellborn Luxury Hotel Genel Müdürü Sinan Tepeçalı ve İş Geliştirme Müdürü Levent Ulusoy da eşlik etti.


ORTAK ÇALIŞMALAR

Kocaeli Üniversitesi rektörlük binasında gerçekleşen ziyarette, bugüne kadar Wellborn Luxury Hotel ve Kocaeli Üniversitesi arasında gerçekleştirilen başarılı ve uyumlu çalışmalardan Rektör Prof Dr. Sadettin Hülagü’nün göreve başlamasıyla Kocaeli Üniversitesi için yeni bir dönem başladığından ve bundan sonra Wellborn Luxury Hotel ve Kocaeli Üniversitesi’nin ortak yapabilecekleri çalışmalardan söz edildi.

 

KALİTELİ HİZMET

Ayrıca Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saadettin Hülagü, Kocaeli genelinde otelciliğin hızla geliştiğini ve Wellborn Luxury Hotel’in otelcilik anlayışına yeni bir soluk getirdiğini, sunduğu kaliteli hizmetlerden söz ederken, Kocaeli Üniversitesi olarak yeni bir döneme başlamış bulunduklarını ve bu yeni süreçte turizme desteklerini sürdüreceğini belirterek Haluk Ulusoy’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

25 Aralık 2014 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR