Kandıra Belediyesi’nde 9 kişi işten çıkartıldı

Cengiz Kan döneminde işe alınan ve belediyenin çeşitli birimlerinde görev yapan personellerin yerine meclis üyesi yakınlarının işe alındığı iddia edi...

Cengiz Kan döneminde işe alınan ve belediyenin çeşitli birimlerinde görev yapan personellerin yerine meclis üyesi yakınlarının işe alındığı iddia edildi.

 

Kandıra Belediyesi sıkıntılı bir gün geçirdi. Belediye çalışanı olan 9 kişi işten çıkartıldı. İşten çıkartılan personelin yerine ise belediye meclis üyesi olan kişilerin yakınlarının işe alındığı yönünde bir iddia ortaya atıldı. İşten çıkartılan personelin ise Cengiz Kan döneminde belediyeye girdikleri öğrenildi. Kandıra Belediyesi’nden ise işten çıkartmalarla ilgili bir açıklama gelmedi.

 

ÇIKARTMALAR DEVAM EDECEK

Kandıra Belediyesi tarafından işten çıkartılan personellerin yerine meclis üyesi Hamza Biçici’nin eşinin ve Erdal Çetin’in kızının alındığı iddia edildi. Kandıra’da işten çıkartmaların devam edeceği tahmin ediliyor.

 

İŞTEN ÇIKARTILAN BAZI KİŞİLERİN İSİMLERİ

Mehmet Demirkol

Çetin Demiröz

Mehmet Akarsu

Adil Dilek

Aylin Okyar

Canan Deniz

Hakan Ayçiçek

13 Ocak 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

10

L.K - haber tamamen doğrudur. iddia değildir. ellerinde kağıtta isimlerle gelinmiş ve işlerine son verildiği söylenmiştir.haklarıda henüz verilmemiştir..

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
09

mazlum - Zalim bana zulmettiğini sandı,bana yapılan zulüm geldi geçti,vebali zalimin boynuna kaldı.

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
08

taşaron - Turgay Büyükbayrak ve Tuğçe Kardaş da işten çıkarılanlar

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
07

ak - imam birde bunlar bunlar böyle yaparsa caemaat ne yapssın.sizde 5 yl yiyin bakalım.5 yıl sonra havanızı alırsınız..

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
06

manav. - kandıralı saftirik manavım. seçtiğiniz adamı iyi öğrenip öyle seçim yapın. Trabzon devşirmelileri seçerseniz daha çok çekersiniz. biraz araştırın anlarsınız.

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
05

k a - özel ihale yapıp 2500 maaş verdiğiniz personelleri de çıkardysdınız. hesabını nasıl vericeniz mahşerde bakalım

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
04

kandıralı - kandıralı insanları işten atıp izmiitten taşeron alandan ne beklersizniz.

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
03

sdgdfg - kandıra cengiz kanı arıyacak daha.....

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
02

sdgdfg - akp döneminde işe girmiş insanları bu soğuk kış gününde kapıya koyan kendi meclis üyelerinin yakınlarını aynı gün iş başı yaptıran zihniyetten ne beklersin haram zıkıım olsun burnunuzdan fitil fitil gelsin yiyin yiyin aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin bir de namaz kılarsınız mahşer gününde ne yapcaksınız bakalım

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
01

hakan - Ne bu düzen ya her yer karışık kımın ne yaptığı bellı değil.kaç seneden berı taşeron taşeron dıye düzenleme yapcaz dıyorlar hala ceplerını dolduruyorlar.sahıpsız sankı memleket.allah ısal etsin

Yanıtla . 0Beğen 13 Ocak 16:48
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR