Bakan Işık ve Başkan Köşker Yavuz Selim’e müjdeyi verdi

2B arazilerini sorununu çözüme kavuşturan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile birlikte Yavuz Selim M...

BÜYÜT

2B arazilerini sorununu çözüme kavuşturan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile birlikte Yavuz Selim Mahallesi sakinleriyle, düzenlenen açık hava toplantısında bir araya gelerek sorunun çözümü müjdesini vatandaşlarla paylaştı.

 

GERÇEK SAHİPLERİ SİZLERSİNİZ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Yavuz Selim Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Yavuz Selim Muhtarlığı önünde gerçekleştirilen açık hava toplantısında mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Köşker, 2B arazileri sorunun çözümü müjdesini vatandaşlara verdi. Arazilerin hazineden Milli Emlak’tan Gebze Belediyesi’ne devredilmesinin ardından Hürriyet’ten sonra Yavuz Selim mahallesine giden Başkan Köşker, çözüm müjdesini vatandaşlarla paylaştı. Mahallede kasıtlı olarak çıkarılan olumsuz haber ve dedikodulara itibar edilmemesi çağrısını yineleyen Başkan Köşker, “Belediyenin mülkiyetine geçen araziler mülkün gerçek sahipleri olan sizlerin. Hayırlı uğurlu olsun.

 

IŞIK: HAYIRLI UĞURLU OLSUN

1/1000’lik planları yine sizlerle birlikte her aşamayı sizlerle paylaşarak, istişareyle yapacağız. Mahallemizi sizlerle birlikte hizmetlerimizle kalkındıracağız” dedi. Başkan Köşker’in ardından Yavuz Selim Mahallesi sakinlerine hitap eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti hükümetlerinin insan odaklı siyasetle Gebze’ye, Kocaeli’ye ve tüm ülke sathında hizmet ürettiğinin altını çizdi. 2B sorunun çözüme kavuşturulmasında çaba sarf ederek müjdeli haberi mahalle sakinleriyle paylaşan Başkan Köşker ve ekibini de tebrik eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, “Planlama aşamasına gelinen sorunun çözüme kavuşmasıyla huzurlu ve mutlu bir şekilde mahallenizde oturacaksınız. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu. 

07 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR