Çocuk çalıştayında işbirliği kararı çıktı

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Risk Altındaki Çocuklar’ çalıştayında işbirliği kararı alındı. Birçok kurum ve kuruluşun katıldığı çalıştayda,...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Risk Altındaki Çocuklar’ çalıştayında işbirliği kararı alındı. Birçok kurum ve kuruluşun katıldığı çalıştayda, risk altındaki çocuklara yönelik önleyici tedbirlerin alınması yönünde görüş birliğine varıldı.

GENİŞ KATILIMLI
Büyükşehir Belediyesi’nin çocukların hayata daha sıkı tutunabilmeleri ve gelişimlerini sağlamalarını amaçlayacak hizmetlerin üretilmesi amacı ile hayata geçirdiği çalıştay geniş katılımlı olması ile dikkat çekti. Çalıştayda Büyükşehir Belediyesi’ Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı dışında İzmit Belediyesi, SHÇEK, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Sakarya, Kocaeli ve Düzce Üniversiteleri, İŞKUR, Ticaret ve Sanayi Odaları, MARKA ve Amsterdam Belediyesi’nden yetkililer bulundu.

ÖNLEYİCİ TEDBİRLER
Kocaeli Fuar alanı Sivil Toplum Merkezi Toplantı Salonu’nda yapılan ve iki gün süren çalıştayda Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçireceği Beyaz Kalpler Projesi’nde katılımcı kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılması kararlaştırıldı. Özellikle suça teşvik edilen, madde kullanmaya meyilli, sokakta çalışan çocuklara yönelik önleyici tedbirlerin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiği vurgulandı.

05 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR