Şahin Kaya helallik istedi

KOTO Yönetim Kurulu üyesi Şahin Kaya, bir kısım medya kuruluşları aracılığıyla kamuoyuyla kim tarafından paylaşıldığını bilmediği e-mailin kamuoyuna...

BÜYÜT

KOTO Yönetim Kurulu üyesi Şahin Kaya, bir kısım medya kuruluşları aracılığıyla kamuoyuyla kim tarafından paylaşıldığını bilmediği e-mailin kamuoyuna sunulmasını kınadı. Kaya, bir buçuk yıl önce KOTO’nun seçim öncesi veya sonrası bazı olaylarını eleştirmiş olduğunu ve böylece tahkir veya tezyif ettiği anlaşılan KOTO Yönetim Kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve diğer KOTO üyesi olan olmayan kişilerin bununla birlikte anılan e-mailde bir şekilde adı geçen herkesin hakkını helal etmesini temenni etti.


KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMİ İÇERİYOR

Şahin Kaya, “Geçtiğimiz hafta içerisinde bir kısım medya kuruluşlarında, KOTO Yönetim Kurulu üyeleri ile bazı meclis üyesi arkadaşlarıma bu tarihten 4-5 ay kadar önce göndermiş olduğum hususi e-mailin yer aldığına üzülerek şahit oldum. Anılan e-mail ve içeriği, önceki dönemlerde bizim içsel süreçlerimizde yaşadığımız bir takım yaklaşım veya bakış açısı farklılıklarının tezahürü olarak kaleme alınmış kişisel düşüncelerimi içermektedir” şeklinde konuştu.


RIZAM DIŞINDA KAMULAŞTIRILDI

Bu metinde yer alan ifadelerin bir bütün olarak kastını aştığı kabul edilmelidir diyerek sözlerini uzatan Kaya, “Özellikle aile içi dertleşme, hasbıhal etme veya sitem kabilinden değerlendirilmesi gereken kişisel düşüncelerimin, rızam dışında basın aracılığıyla kamusallaştırılması, manen ileri derecede rahatsız olmama neden olmuştur. Birliktelik yaptığım çalışma arkadaşlarımla herhangi bir sorunum olmadığını; birlikte daha güçlü ve üyesi olunmaktan gurur duyulacak bir oda üretmeye dönük müşterek heyecanımızın aynı şekilde devam ettiğini bu vesile ile bir kere daha kamuoyunun bilgisine sunarım” dedi.

24 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR