Protokol ‘Kestane Gecesinde’ buluştu

Gölcük'e bağlı Hamidiye Köyü’nde her yıl tertip edilerek geleneksel bir hale dönüştürülen Kestane Gecesi bu yıl da gerçekleştirildi. Gecede Büyükşehi...

BÜYÜT

Gölcük'e bağlı Hamidiye Köyü’nde her yıl tertip edilerek geleneksel bir hale dönüştürülen Kestane Gecesi bu yıl da gerçekleştirildi. Gecede Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş başta olmak üzere il ve ilçe protokolü bir araya geldi.

 

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Açılış konuşmasını yapan Mehmet Ellibeş, “Davetimize icabet ederek katılımlarıyla bizleri onurlandıran ve mutlu eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

ANI DEFTERİNE YAZI YAZILDI

Yapılan sohbet sonrasında köyün gençleri katılımcılara çeşitli ikramlarda bulundular. Karalahana, mısır ekmeği, yoğurt, fırında kestane ve çeşitli meyvelerin zevkle yenildiği gecede tavşan kanı çaylar içildi ve sohbet edildi. Program sonunda Muhtarlık anı defterine Kaymakam Adem Yazıcı, İbrahim Karaosmanoğlu, Veysel Kösele, Mehmet Ellibeş,  duygu ve düşünceleri yazdı.

14 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR