“Milli Görüş’e ihanet edenlerden olmadık”

SP’nin merhum Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın kızı ve GİK Üyesi Elif Erbakan Altınöz önceki akşam ilimize gelerek partili bayanlarla buluştu. Altın...

BÜYÜT

SP’nin merhum Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın kızı ve GİK Üyesi Elif Erbakan Altınöz önceki akşam ilimize gelerek partili bayanlarla buluştu. Altınöz, “Acı kaybın ardından Milli Görüş davasına ihanet edenlerden olmadık. Bu bayrak altından ayrılmadık” dedi.

SP’nin merhum Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın kızı, SP GİK Üyesi Elif Erbakan Altınöz önceki akşam Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda partili bayanlarla bir araya geldi. SP İl Kadın Kolları’nın düzenlediği toplantıya katılan Altınöz’e partililer büyük ilgi gösterdi. Altınöz ile fotoğraf çektirmek ve tokalaşmak isteyen SP’li bayanlar, “Mücahit Erbakan” sloganları ile salonu coşturdu. Programa SP Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşenur Tekdal, GİK Üyesi Ülker Kam, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Aktaş, Milletvekili Adayı Ruziye Meryem Tan da katıldı.

RANT PEŞİNDE DEĞİLİZ
Partili bayanlara seslenen Altınöz, “Babam bir liderdi ve büyük bir lideri kaybettik. O, Milli Görüş davasının peşinde koşmamızı, 3 helalin 5 haramdan daha büyük olduğunu öğretti. Bu acı kaybın ardından Milli Görüş davasına ihanet edenlerden, gömleği çıkartanlardan olmadık. Bu bayrak altından ayrılanlardan olmadık, olmayacağız. Milli Görüş davasının bekçileriyiz.
SP en kısa zamanda iktidara gelecektir. Biz ampule uçuşan sinekler gibi rant peşinde koşmuyoruz, 13 Haziran’da Milli Görüş mecliste olacaktır” dedi.

ERBAKAN SERGİSİ AÇILDI
AKP’ye de yüklenen Altınöz, “9 yıldır çılgın projeler yapıyorlar. Artık ayakları yere basan projeler yapsınlar. Allah bunların çıraklık, kalfalık ve ustalık dönemlerinden muhafaza etsin. Bu sefer one minute diyerek kendilerini kurtaramayacaklar. Refah için Milli Görüş’e, ülkenin İsrail’e mahalle olmasını istiyorsak diğer partilere oy verelim. Seçim sizin. Türkiye ekonomisi ve ahlakı giderek bozulmaktadır. Kocaeli bizim kalelerimizden birisidir. AKP’ye giden oylar bu seçimde bize geri dönecektir” diye konuştu. Programda ayrıca Necmettin Erbakan’ın hayatından kesitler sunan ve 48 fotoğraftan oluşan sergi açıldı.

18 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR