Necmi Kocaman: Devlet, krediyi hemen vermeli

Toplantıda konuşan Necmi Kocaman, esnafın vaat edilen 30 bin liralık faizsiz krediyi beklediğini söyledi.   Gölcük Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Ke...

Toplantıda konuşan Necmi Kocaman, esnafın vaat edilen 30 bin liralık faizsiz krediyi beklediğini söyledi.

 

Gölcük Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 57. olağan mali genel kurulu, önceki gün Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde kooperatif ortaklarının ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti. Genel kurul sonunda, mali ve denetim kurulu raporları, delegeler tarafından ibra edilen mevcut Başkan Musa Mısırlıoğlu, bir kez daha güven tazeledi.

 

GENİŞ KATILIM VARDI

Gölcük Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin, 2015 yılı mali olağan genel kurulu toplantısı, önceki gün Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde kooperatif ortaklarının ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti. Kooperatifin genel kuruluna, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Marmara Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, Darıca Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kaplan Sönmez Yıldız, Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman, Halkbank Gölcük Şube Müdürü Ümit Ersoy, kooperatif üyeleri ve STK temsilcileri katıldı. Genel kurul öncesinde konuklar verilen kokteylde ağırlandı.

 

RAPORLAR İBRA EDİLDİ

Divan başkanlığını Faruk Demir’in yaptığı genel kurul öncesinde söz alan, Kooperatif Başkanı Musa Mısırlıoğlu, katılan herkese teşekkür etti ve toplantının üyeler ve ilçeye hayırlı olmasını diledi. Mısıroğlu’nun konuşmasının ardından gündem maddelerine geçildi. Sırasıyla yönetim kurulu çalışma, denetim kurulu ve hesap raporları okunarak ibra edildi.

 

ESNAF KREDİYİ BEKLİYOR

Bu arada genel kurul toplantısına katılan Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman da bir konuşma yaptı. Devlet desteklerinin esnaf için çok önemli olduğunun altını çizen Kocaman, “Esnafa yönelik çalışmaları yakından takip ediyoruz. Devlet tarafından esnafa verilmesi planlanan 30 bin liralık faizsiz kredinin, bir an önce sunulmasını bekliyoruz” diye konuştu.

22 Ocak 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR