Karaosmanoğlu’ndan CHP’li Böke’ye cevap

Bazı sivil toplum kuruluşlarına da konuk olan Böke, parti binasında bir basın açıklama yaptı, gündemi değerlendirdi. Ayrıca Kocaeli’de yönetim biçimi...

Bazı sivil toplum kuruluşlarına da konuk olan Böke, parti binasında bir basın açıklama yaptı, gündemi değerlendirdi. Ayrıca Kocaeli’de yönetim biçimine yönelik de eleştirilerde bulundu.

Sözleri ise çok netti.

Selin Hanım, öyle bir tahlil yapmış ki, Kocaeli’nin içinde bulunduğu yönetimsel zafiyetleri nedeniyle kent kimliğini kaybetmeye başladığını dile getirmiş. Açıklamasını ise “Kocaeli kimliksiz bir kente dönüştü” sözleri ile yapmıştı.

İşte bu sözler Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun da dikkatini ve tepkisini çekmiş. Haliyle bu duruma karşı bir karşı atakta bulunulması gerekliydi. Bu da sadece sosyal medya üzerinden olabilirdi. Haliyle İbrahim Bey de, belki kendisi, belki de danışmanları hemen klavyenin başına geçmişler.

Selin Sayek Böke’ye yönelik sadece tek bir cümle ile yanıt vermişler.

Karaosmanoğlu’nun resmi twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, “Kocaeli kenti ayna gibidir, bakan kendini görür...” sözlerine yer verilmiş.

İbrahim Bey, haliyle başkanlığı dönemindeki 12 yıllık durumu böyle özetlemeye çalışmış. Takdir ise kamuoyunundur.

mesaj.jpg

03 Mayıs 2016 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR