İMH Yaz Okulu 15 Haziran’da başlıyor

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin yaz okulunda dini bilgiler ve değerler eğitimi ile birlikte yüzme, satranç, resim, takı tasarımı, masa tenisi,...

BÜYÜT

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin yaz okulunda dini bilgiler ve değerler eğitimi ile birlikte yüzme, satranç, resim, takı tasarımı, masa tenisi, futbol gibi sportif aktiviteler de yer alacak.

 

KAYITLAR İÇİN ACELE EDİN

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi Eğitim Komisyonu’nun önümüzdeki yaz düzenleyeceği Yaz Okulu’na kayıtlar başladı. Kur’an’ı Kerim, temel dini bilgiler, tecvid ve öğrencilerin şahsiyet gelişimini sağlamak amacıyla değerler eğitiminin verileceği yaz okuluna erkekler için 2.-8. sınıf arası; kızlar için ise 2.-9. sınıf arası öğrenim gören öğrenciler kayıt yaptırabiliyor.


KUR’AN EĞİTİMİ, KÜLTÜR, SANAT VE SPOR BİR ARADA

Gebze İMH’nin uzman eğitimci ve öğretmenleri tarafından temel dini bilgilerin verileceği yaz okulunda çocukların bedensel ve ruhsal gelişimine uygun sportif ve sanatsal etkinlikler de yer alacak. Yaz okuluna devam eden öğrencilere, yüzme, futbol, at biniciliği, masa tenisi, satranç, resim ve takı tasarımı gibi sportif ve sanatsal branşlarda haftanın bir günü uygulamalı eğitim verilecek.


MUTLU ÇOCUK YAZ OKULU

Gebze İnsan ve Medeniyet Hareketi yetkilileri, 4-6 yaş grubu ile 1. sınıftan mezun olan öğrenciler için de Gebze İMH Mutlu Çocuk Okul Öncesi Mektebinde eğitim verileceğini bildirdi. Gebze İMH eğitim komisyonu yetkilileri, kayıtların kontenjanla sınırlı olduğunu belirterek, öğrenci velilerinden kayıtlarını en kısa sürede yapmalarını istedi.

Yaz okuluna kayıt yaptırmak isteyen veliler Gebze İMH’nin 0 262 644 30 50 ve 0 506 638 1120 No’lu telefonuyla 0530 460 2011 No’lu telefonla irtibat kurabilecek.

10 Haziran 2015 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR