KASK İbrahim Ayşıl’ı konuk etti

KASK'ın her salı düzenlenen etkinliğine bu hafta Retrospektif isimli çalışmasıyla İstanbul Fotoğrafçılar ve Sinemacılar Amatörleri Derneği (İFSAK) üye...

BÜYÜT

KASK'ın her salı düzenlenen etkinliğine bu hafta Retrospektif isimli çalışmasıyla İstanbul Fotoğrafçılar ve Sinemacılar Amatörleri Derneği (İFSAK) üyesi İbrahim Ayşıl konuk oldu. Dijital ortamda gerçekleşen gösteri KASK üyeleri tarafından yoğun ilgi gördü.

İFSAK üyesi İbrahim Ayşıl'ın 15 yıllık çalışmalarını kapsayan sergi İstanbul'da çekilen siyah beyaz fotoğraflarından oluşuyor. 12 dakika süren gösteride 120 fotoğraf bulunuyor. Sergilediğim çalışmalar benim geçmişimi yansıtıyor diyen Işıl İFSAK'ta eğitim aldıktan sonra başladığım bu çalışmalar İstanbul'un tarihine ışık tutuyor.1994 ile 2009 yılları arasında çektiğim bu İstanbul fotoğraflar benim fotoğrafçılığı daha iyi anlamamı da sağlıyor dedi.

KASK YENİ YERİNDE
Ömerağa Mahallesi M.Levent Ersoy Sokak Altınnal Apartmanı Kat:3 İzmit adresindeki yeni yerinde çalışmalarına başlayan ve ikinci sergilerini gerçekleştiren KASK Başkanı Cengizhan Günesen 14 Mart itibari ile yeni seminerimiz ile yeni kayıt dönemine başlıyoruz. 4 hafta boyunca her pazartesi ve perşembe günleri düzenleyeceğimiz seminere katılan kişilere fotoğraf tarihi, fotoğraf makineleri, objektifler, kompozisyon, ışık ve renk, değişkenler, dijital fotoğraflar hakkında bilgi verilecek. İki kez uygulamalı çekim gezisi yapacağımız bu seminer sonunda katılımcılara sertifika vereceğiz şeklinde konuştu.

09 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR