“Hayatı kolaylaştıran hizmetler yapıyoruz”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Artvinliler Derneği, Kandıra Muhtarlar Derneği ve Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliğ...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Artvinliler Derneği, Kandıra Muhtarlar Derneği ve Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği’ni ayrı ayrı kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir olarak, köyden kente Kocaeli’nin her köşesine hizmet götürdüklerini söyledi.

STK’LARDAN BAŞKAN’A ZİYARET
Gölcük Artvinliler Derneği Başkanı Nihat Uzun, Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Horoz ve Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Yılmaz ile yönetimleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ayrı ayrı ziyaret etti. Gölcük Artvinliler Derneği Başkanı Uzun, yöresel kültürlerini yaşatmak için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

KÖYLER HEP İLERİYE GİTTİ
Ziyarette Başkan Karaosmanoğlu’na Kandıra yoğurdu ve fındık ikramında bulunan Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Horoz ile yönetimindeki muhtarlar, ilçede ve köylerde yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür etti. Muhtarlar, köylerinde tespit ettikleri ihtiyaçları da Başkan Karaosmanoğlu’na dile getirdi. Köylerin hep ileriye gittiğine değinen Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra’da yapımı devam eden Namazgah Barajı ile ilçenin ve çevre köylerin 100 yıllık su ihtiyacının karşılanacağını anlattı.

KENTİN HER KÖŞESİNE HİZMET
Başkan Karaosmanoğlu’na yetiştirdikleri kaliteli ballardan ikram eden Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz ile arıcılar, bu yıl ürünün bereketli olduğuna dikkat çekti. Arıcılar, Büyükşehir’in dağıttığı termokovanlardan da iyi verim aldıklarını ifade etti. Kocaeli’nin her köşesine, her metrekaresine eşit hizmet ettiklerine dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu,’’Kocaeli’nde hayatı kolaylaştıran hizmetlerimiz artarak devam edecek’’ ifadesini kullandı.

25 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR