Özel idare protokol bekliyor

Bekirpaşa Belediyesi eski hizmet binasında bulunan İl Özel İdaresi, Merkez Bankası’nın mevcut binasında kendilerine ayrılacak kısma taşınmak için prot...

BÜYÜT

Bekirpaşa Belediyesi eski hizmet binasında bulunan İl Özel İdaresi, Merkez Bankası’nın mevcut binasında kendilerine ayrılacak kısma taşınmak için protokol imzalanmasını bekliyor. Protokolün imzalanmasından sonra daire kısa bir süre içerisinde taşınacak.

Belde belediyelerin birleşmesinin ardından kapanan Bekirpaşa Belediyesi’nin hizmet binasına yerleşen İl Özel İdaresi, Merkez Bankası’nın olduğu binanın bir bölümüne taşınmak için bekliyor. Birkaç hafta içerisinde imzalanacak olan karşılıklı protokol sonrasında kısa süre içerisinde Merkez Bankası’na taşınması beklenen İl Özel İdaresi ile ilgili beklenen açıklama Genel Sekreter Metin Yahşi’den geldi.

KARAR VALİMİZİN
Taşınma işlemleri için protokolün imzalanmasını beklediklerini söyleyen Metin Yahşi şu ifadeleri kullandı “Mevcut binamızdan Merkez Bankası’na taşınmak için karşılıklı protokolün imzalanmasını bekliyoruz. Protokol imzalandıktan hemen sonra kısa bir süre içerisinde taşınacağız. Mevcut binamız hazineye ait. Bu binanın ne olacağı ile ilgili karar Maliye’nin. Merkez Bankası’nın bir bölümüne taşınacağız. Bizimle birlikte bize yakın olan birkaç birim daha taşınabilir ancak konuyla ilgili net bir bilgim yok. Hangi birimlerin taşınacağına sayın valimiz karar verecektir.”

31 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR