Kartepe’de ikinci sözleşme de tamam

    Geçtiğimiz ay Kartepe Belediyesi’nde çalışan 130 işçiyi ilgilendiren TİS’i, Yerel-Sen ile imzalayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 130 memuru i...

BÜYÜT

 

 

Geçtiğimiz ay Kartepe Belediyesi’nde çalışan 130 işçiyi ilgilendiren TİS’i, Yerel-Sen ile imzalayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 130 memuru ilgilendiren sosyal denge ödemeleri için de Bem-Bir-Sen ile sözleşme imzaladı. Kamu görevlilerine toplu sözleşme yetkisinin tanınması ardından 2012 yılında yürürlüğe giren ve 15 Haziran 2014-31 Aralık 2015 tarihlerini kapsayan yeni sözleşme için taraflar arasında anlaşma sağlandı.

 

AYGEN DE KATILDI

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in makamında gerçekleşen imza töreninde Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen, Şube Başkan Yardımcısı Fevzi Karataş ve Faruk Zihni, Kartepe Belediyesi Temsilcisi Musa Kara, Kartepe Belediyesi Başkan Yarımcısı Mehmet Filiz ve Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Sadık Yılmaz hazır bulundu.

 

HAYIRLI OLSUN!

30 Mart seçimlerinin ardından toplu iş sözleşmesini imzalayan ilk ilçe belediyesi olduklarını hatırlatan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Çalışanların alın terleri kurumadan maaşlarının düzenli ve zamanında alabilmelerine önem veriyoruz. Kurumumuzda başır ve huzur hakim olmalı. Seçim sonrası yaptığımız bu sözleşmelerle, iş barışının artması bakımından hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

15 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR