“Bahane değil hizmet üreteceğiz”

        MHP Kandıra Belediye Başkan adayı Ahmet Şakacı, seçim çalışmalarına Safalı ve Kabaağaç köylerinde devam etti. Başkana adayı Şakacı’nın köy ziy...

BÜYÜT

 

 

 

 

MHP Kandıra Belediye Başkan adayı Ahmet Şakacı, seçim çalışmalarına Safalı ve Kabaağaç köylerinde devam etti. Başkana adayı Şakacı’nın köy ziyaretlerine, MHP Kandıra İlçe Başkanı Türkan Özcan, DP İlçe Başkanı Ender Altınay ve belediye meclis üyesi adayları eşlik ettiler.

 

AYDINLARIN İLGİSİ

Safalı köy muhtarı Tevfik Birgin, Kabaağaç Köyü Muhtarı M. Bayram Çelik’in de yakın ilgi gösterdiği çalışmalara Kocaeli Aydınlar eski Ocağı Başkanı Ahsen Okyar, Kandıralılar Derneği eski başkanlarından Erdal Baykara ve Bekirderespor yöneticilerinden Ahmet Güngör de katıldı.  

 

HER KÖYE EŞİT HİZMET

Safalı Köyü’ndeki buluşmada konuşan MHP’nin Kandıra adayı Ahmet Şakacı, Kandıra'yı ilçenin yetişmiş değerleriyle birlikte talip olduklarını söyledi. Kabaağaç Köyünde ise, “Biz kimseyi ötekileştirmeden çalışacağız. Bahane değil, hizmet üreteceğiz. Her köye hak ettiği hizmeti eşit ve adaletli bir şekilde vereceğiz” diye konuştu. Konuşmaların sonunda Bedirhan Şakacı’nın okuduğu 'İmam Hüseyin' ilahisi toplantıya katılanlara duygulu anlar yaşattı.

 

17 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR