RİZELİLER DERNEĞİ DOĞAN’I ZİYARET ETTİ

Rizeliler Derneği Başkanı Osman Çakır ile dernek yöneticileri Zeki Karataş ve Kadir Yılmaz, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyare...

BÜYÜT

Rizeliler Derneği Başkanı Osman Çakır ile dernek yöneticileri Zeki Karataş ve Kadir Yılmaz, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Rizeliler Derneği Başkanı Osman Çakır, “sivil toplum kuruluşları ile yakın ilişkiler kuran ve onların sorunlarını dinleyen bir başkanımız olduğu için şanslıyız. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tüm sivil toplum kuruluşlarına aynı mesafede durup çözüm odaklı çalışarak ne kadar demokratik ve vizyoner olduğunu göstermektedir. Bu gün burada hem çalışmalarımız hakkında bilgi vermek hemde ortak çalışmalar hakkında kendisiyle görüşmek için bulunuyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ise kendisini ziyarete gelen dernek yetkililerine teşekkür ederek " sivil toplum kuruluşları yaptığı çalışmalar ile bulundukları yerlere değer katan, faaliyet gösterdikleri alanda katkı sağlayan kurumlar. Demokratik yaşamın gereği olarak ben sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını çok önemsiyorum. İzmit Belediyesi olarak her türlü desteğe hazırız” ifadelerini kullandı. Dernek yöneticilerinin çalışmaları hakkında bilgi verdiği toplantıda Doğan tüm dernek yöneticilerini Gölkay’a kahvaltıya davet etti.

28 Mayıs 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR