Filli Boya, mobilya boyaları yeni ürün lansmanını gerçekleştirdi

Filli Boya, Gebze Fabrikası’ nda bayilerinin katılımı ile gerçekleştirdiği lansmanda, sektöre sunduğu birçok yeni ürünün yanı sıra yeni ambalajlarını...

BÜYÜT

Filli Boya, Gebze Fabrikası’ nda bayilerinin katılımı ile gerçekleştirdiği lansmanda, sektöre sunduğu birçok yeni ürünün yanı sıra yeni ambalajlarını da tanıttı.

 

Sektöre yön verecek bu büyük buluşmada, yeni oluşturulan ULTRA, SUPER ve FINE serilerine ait ürünler ve ambalajlar tanıtıldı. Yeni ürün serileri ile sektörün tüm ihtiyaçlarına karşılamayı hedefleyen Filli Boya yeni ambalajları ile de beğeni topladı.

 

Filli Boya Mobilya Boyaları Grubu;

ULTRA serisi ürünleri ile üstün performans ile profesyonel çözümleri,

SUPER serisi ürünleri ile sektörün tüm ihtiyacını karşılamaya yönelik yüksek kalitede ürün çeşitliliği,

FINE serisi ile de mükemmel fiyat/performansa sahip ürünlerini bayileri ile buluşturdu.

 

Yeni ürün serisinde yer alan;

Ultra serisi akrilik ürünleri ile üstün sararmazlık ve mükemmel netlik ile uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü koruyacak yüksek kalitede mobilyalar üretilmesini sağlayacak. Poliüretan MDF Bariyer ve Ahşap Bariyer ile de uygulama yüzeyinden kaynaklanan sorunlar giderilmektedir.

Super serisinde yer alan 4+1 Poliüretan Boya ile poliüretan boya pazarına yepyeni bir ürün sunan Filli Boya, üstün sararmazlıkta, dik yüzeylerde çok iyi yayılma performansı gösteren, aynı zamanda mükemmel kuruma performansı ile kullanıcıların birçok isteğini bir üründe bir araya getiriyor.

Panel Kapı boyası pazarı için de yeni bir ürün geliştiren Filli Boya, Fine serisinde yer alan ürünü Poliüretan Panel Kapı Boyası ile çok daha beyaz, daha tok görünümlü ve çok iyi yayılma özelliği ile panel kapılarda daha kaliteli yüzeyler elde edilmesini sağlıyor.

Filli Boya yeni ürünleri ile birlikte yeni geliştirdiği ürün kod sistematiğini de bayilerine tanıttı. Sektörde bir ilk olan uluslararası anlaşılabilir özellikte konuşan kodlar, kullanıcılara ve bayilere kolaylık sağlayacak şekilde tasarlandı.

Daima insan ve çevre sağlığına duyarlı, kullanıcı dostu, üstün özellikli ürünler geliştiren Filli Boya, yeni ürün serilerinde de bu hassasiyetlerinden taviz vermeyerek kurşunsuz, serbest izosiyanat oranı düşük, rahatsız edici kokular yaymayan özellikte ürünlerini mobilya boyaları sektörüne sunar. 

22 Ekim 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR