Derneklerden Özak’a ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’ı Kocaeli de faaliyet gösteren hemşeri dernekleri ziyaret etti. Özak, kendisini ziyaret eden...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’ı Kocaeli de faaliyet gösteren hemşeri dernekleri ziyaret etti. Özak, kendisini ziyaret eden Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu, Körfez Kırıkkaleliler Derneği ve Toplumsal Sorumluluk Derneği yöneticilerini makamında kabul etti. Zekeriya Özak ziyaretlerde dernekleşmenin önemine dikkat çekti.
 
DERNEKLER KOCAELİ’NİN AYRILMAZ PARÇASI
Kocaeli Erzurumluklar Dernekleri Federasyonu Başkanı Muhammet Şık ve yönetimi Zekeriya Özak’ı makamında ilk ziyaret edenlerdendi. Dernek üyeleri Zekeriya Özak’a yeni görevinde başarılar diledi. Zekeriya Özak ziyarette dernekleşmenin önemine dikkat çekerek hemşeri derneklerinin Kocaeli’nin ayrılmaz parçaları olduğunu belirtti.
 
DERNEKLERE ÖNEM VERİYORUZ
Körfez Kırıkkaleliler Derneği Başkanı İsmet Peksak ve Başkan Yardımcısı Necati Turgut ziyarette Zekeriya Özak’a Kocaeli’nde yaptığı yatırımlar için teşekkür ettiler. Zekeriya Özak ziyarette “ Derneklere çok önem veriyoruz. Derneklerden gelen talepleri mümkün olan ölçüde karşılamaya çalışıyoruz” dedi.
 
DERNEKLERE ÖNEM VERİYORUZ
Toplumsal Sorumluluk Derneği yöneticileri Zekeriya Özak’ı ziyarette Toplumsal Sorumluluk Derneği hakkında bilgi verdiler. Başkan Vekili Özak ziyarette sosyal sorumluluk projeleri yürütecek derneklerinin olmasının Kocaeli için ihtiyaç olduğunu ifade etti.

19 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR