TÜMSİAD’dan iş hukuku semineri

Daha çok soru ve cevap şeklinde geçen seminere TÜMSİAD üyeleri yoğun ilgi gösterdi. TÜMSİAD Gebze Şubesi kendi eğitim salonunda düzenlenen seminerin...

Daha çok soru ve cevap şeklinde geçen seminere TÜMSİAD üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

TÜMSİAD Gebze Şubesi kendi eğitim salonunda düzenlenen seminerin sunumu Avukat Fırat Gültekin tarafından yapıldı. Avukat Gültekin, seminerde iş hukuku ile ilgili işverenlerin bilmesi gereken önemli konuları detaylı ve örneklendirerek anlattı. Seminer konu içerikleri arasında; işçi-işveren arasındaki hukuki ilişkiler, sözleşme süreleri, hizmet akdi, işten çıkma süreçleri, asgari ücretin artırılması ve işverene getirdiği maliyetler, çalışan işçi sayısı, zimmet, işveren talimatlarının tebliğ biçimleri, hizmet sözleşmesinde yer alması gereken maddeler vb. detay konular yer aldı.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, bu tür bilgilendirme seminer etkinliklerinin devam edeceğini, işadamları için önemli ve verimli buldukları konuları yönetim kurulunda istişare ederek nokta tespitler yapacaklarını ve bu önemli konuları eğitim semineri şeklinde belirli periyotlarla işleyeceklerini söyledi. Toplantılara katılım oranının kendilerini çok mutlu ettiğini de hatırlatan Başkan Korkmaz, bu tür etkinliklerin devamlılık periyodunun katılım oranıyla doğru orantılı olduğunu belirterek, seminer sunumunu yapan Avukat Fırat Gültekin’e ve toplantıya katılan tüm katılımcılara teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Toplantı sonunda seminer sunumunu yapan Avukat Fırat Gültekin’e TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz tarafından bir de plaket takdim edildi.

23 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR