Başkan Toltar, muhtarlarla hizmetleri konuştu

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ayda bir gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısını devam ettirdi. Belediye  toplantı salonunda yapılan toplantıya...

BÜYÜT

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ayda bir gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısını devam ettirdi. Belediye  toplantı salonunda yapılan toplantıya mahalle muhtarları, başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri  katıldı. Dilovası ilçesindeki mahalle muhtarlarının katıldığı kahvaltılı sohbet toplantısında konuşan Toltar, “Göreve geldiğimiz günden bu güne çalışmalarımız ilçenin her noktasında kesintisiz  devam ediyor” dedi.

 

“HALKIN OYLARIYLA GÖREVE GELDİNİZ”

Ali Toltar, “Bizler kadar muhtarlarımız da halkımızın oylarıyla göreve gelmiştir. Sizlerin de bizim gibi gayesi halkının mutlu olduğu, yaşanılabilir bir kentte yaşamaktır. Sizlerde mahallelerinizin hem sözcüsü hem kanaat önderi hem de idarecilerisiniz. Alt yapı, üst yapı, park bahçeler alanında çok sayıda hizmet ettik. Göreve geldiğimizden bu yana öncelikli sorunların çözümü için çalıştık ve çok büyük mesafe kat ettik, çalışmaya da devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

SORUNLARINI İLETTİLER

Daha sora toplantıya katılan muhtarlar tek tek söz alarak mahallelerinin  öncelikli sorunlarını ilettiler. Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen ve not alan Başkan Toltar, birim müdürlerine bir sonraki toplantıya kadar muhtarların aktardıkları sorunların biran önce çözülmesini istedi.  Mahalle muhtarları Belediye Başkanı Ali Toltar'a durumlara ve önerileri çözümlerine gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

05 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR