50 yıl sonra yeniden buluştular…

Yıllarını birlikte geçirdiği arkadaşlarına hala değer veren ve onlarla anılarını zaman zaman sosyal medya hesabı üzerinden yorumlayan Bağdiken, nered...

Yıllarını birlikte geçirdiği arkadaşlarına hala değer veren ve onlarla anılarını zaman zaman sosyal medya hesabı üzerinden yorumlayan Bağdiken, neredeyse yarım asır önce çekilmiş bir fotoğrafa paylaşımında yer verdi.

Fakat bu fotoğrafın bir özelliği var.

Çünkü 45-50 yıl önce çekildiği belirtiler bu fotoğrafta yer alan Mustafa Bağdiken, Sadık Büyükbudak ve Alaettin Şimşek, geçtiğimiz günlerde yeniden bir araya gelerek bir kez daha fotoğraf çektirdiler.

Bağdiken bu fotoğrafı da, “Kestirme hesap, nereden baksanız 45-50 yıllık bir fotoğraf. Soldaki Sadık Büyükbudak, ortada Alaettin Şimşek, sağda Mustafa Bağdiken. Görüşüyorduk ama, bugün yıllar sonra ilk kez üçümüz bir araya geldik” mesajı ile paylaştı.

21 Aralık 2015 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR