Kemal Nişancı: AKP, iş cinayetlerini körüklüyor

1 Kasım’da yapılacak olan erken seçime yönelik çalışmalarını sürdüren CHP Kocaeli Milletvekili adayı Kemal Nişancı, önceki gün İzmit’teydi.  Nişancı,...

BÜYÜT

1 Kasım’da yapılacak olan erken seçime yönelik çalışmalarını sürdüren CHP Kocaeli Milletvekili adayı Kemal Nişancı, önceki gün İzmit’teydi.  Nişancı, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve parti yöneticileriyle görüştü.  Parti binasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Kemal Nişancı,  Refah Partisi eski milletvekili Şevki Yılmaz’ın CHP ile ilgili sözlerine tepki göstererek, “Halk daha önce bunlara ceza verip iktidardan uzaklaştırdı. Yine aynı şey olacak. Bu ayrıştırma ülkeye huzur getirmez” dedi.

 

Son yıllardaki iş cinayetlerine de dikkat çeken Kemal Nişancı, “İş cinayetlerindeki artış AKP’nin uyguladığı emek karşıtı politikalardan ötürüdür. AKP, işçilerin örgütlenmesini istemiyor. CHP iktidarında sendikalaşmanın önü açılacak, işten çıkarılmalara son verilecek ve emek eksenli bir politika izlenecek” diye konuştu.

 

İZMİT’TE ÇALIŞMA YAPTI

CHP Milletvekili adayı Kemal Nişancı, İzmit programına Yahya Kaptan Mahallesinde işe giden vatandaşlara broşür dağıtarak başladı. CHP ilçe yöneticilerinin de katıldığı seçim çalışmasında Yenişehir Mahallesinde Kaymakamlık çalışanları, işyeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi.  Akşam saatlerinde Bayındırlık Konutlarında vatandaşlarla bir araya gelen Kemal Nişancı, CHP’nin seçime yönelik çalışmalarını anlattı, bölge ve ülke sorunlarına ilişki partisinin çözüm önerilerinden söz etti.

23 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR