Korkmaz: Bu seçim AK Parti’nin seçimi

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Bekirdere Mahallesi Sandık Danışma Kurulu toplantısında seçimlere yönelik olarak yaptığı konuşmasında, “Önümüzdeki...

BÜYÜT


AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Bekirdere Mahallesi Sandık Danışma Kurulu toplantısında seçimlere yönelik olarak yaptığı konuşmasında, “Önümüzdeki yerel seçimler AK Parti’nin seçimi” dediAKP İzmit Bekirdere Mahallesi sandık danışma ve sandık bazlı çalışma toplantısı Bekirdere’de bulunan Teras Kafe’de yapıldı. Katılımın oldukça yoğun olduğu programda sandık çalışmaları hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı. 26 sandığın bulunduğu Bekirdere Mahallesi’nde AK Parti İzmit teşkilatının 7 bin 112 seçmeni ve bin 335 tane üyesi bulunuyor. Toplantıda aynı zamanda İzmit İlçe Mali ve İdari İşler Komisyonu Başkanı Yakup Karaaslan’ın 2062 nolu sandığı ile ilçe yöneticisi Erdoğan Şentürk ve Bekirdere Mahalle Başkanı Kadir Şentürk’ün 2070 nolu sandığının da danışması yapıldı.


YOĞUN KATILIM
Oldukça coşkulu geçen programa, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, İlçe SKM Başkanı Yusuf Sami Çınar, Teşkilat Başkanı Ahmet Kır, İl Tanıtım Medya Birim Başkanı Mehmet Öztürk,İzmit İlçe Mali ve İdari İşler Komisyonu Başkanı Yakup Karaaslan, ilçe yöneticileri Yusuf Yıldız, Özcan Aygün, Asuman Sert, Erdoğan Şentürk,sandık müşahitleri, sandık yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik ve kadın kolları üyeleri katılım sağladı. Programda Başkan Karaosmanoğlu, gençler tarafından coşkuyla karşılandı.


‘BU SEÇİM AK PARTİ’NİN SEÇİMİ’
Programın açılışında kısa bir selamlama konuşması yapan İlçe SKM Başkanı Yusuf Sami Çınar, sandık çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunarak katılımlarından dolayı teşekkür etti. sonrasında söz alan İlçe Başkanı Ali Korkmaz, önümüzdeki yerel seçimlerine önem çekerek, “Bu seçim AK Parti’nin seçimidir” dedi. Her zaman birlik ve beraberlik içinde kente hizmet etmeyi amaç edindiklerinin vurgusunu yapan Korkmaz, “Kocaeli’nde çok güzel hizmetler yapıldı, kentin çehresi değişti. Seçimlerde sandıklar çok önemli. İzmit’in 842 sandığı var. Sandıklarımıza namusumuz gibi sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı.


‘SEÇİM DEMEK SANDIK DEMEK’
Her akşam sandık müşahitleri ile sandıklarla alakalı ne yapılacağı konusunda bir araya geldiklerini kaydeden Ali Korkmaz, “Şu anda milletin teveccühü çok iyi ama bu seçimlerde çok daha iyi olmalı. Seçimlerimizde en iyi şekilde hazırlanan teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi. Korkmaz’ın konuşması büyük alkış aldı.


‘ŞEHRİN DENGELERİNİ KURUYORUZ’
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da konuşmasında sandıkların önemine vurgu yaptı. Doğan, “Teşkilatlarımızla hep birlikte çalışıyoruz. Gölkay Parkı Bekirpaşa bölgesinin kaderini etkileyeceği için yaptık. Cephanelik bölgesine büyük bir bölge hastanesi yapılıyor.Şehrin dengelerini kuruyoruz. Artık İzmit’te, tarihi oy oranı ve sonuçlarını alacağız” ifadelerini kullandı. Doğan, Bekirdere bölgesinde önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi. Başkan Doğan aynı zamanda, teşkilatlara çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

29 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR