Gençlerden teşekkür etkinliği

    Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi yıl boyunca yaptığı etkinliklerde aktif olarak görev alan konsey başkanlarına teşekkür belgesi verdi. Twitter...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi yıl boyunca yaptığı etkinliklerde aktif olarak görev alan konsey başkanlarına teşekkür belgesi verdi. Twitter Kafe’de düzenlenen törene; Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Kahraman, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Gençlik Meclisi Başkanı Bilal Buksu ve Gençlik Meclisi Konsey üyeleri katıldı. 100’e yakın üye için teşekkür belgeleri dağıtıldı.

 

İSTİKBAL GENÇLERDE

Açılış konuşmasını yapan Konsey Başkanı İbrahim Kahraman, “Kent Konseyi olarak çeşitli tanışma gruplarımızla sosyal faaliyetlere katkı vermeye çalışıyoruz. Gençlik ve kadın meclisleri yöneticilerimiz ve üyelerimizle yaptığımız çalışmalarda sizleri gördükçe iyi noktalara geleceğimizi düşünüyorum. Gençlik Meclisi başkanımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı İbrahim Kahraman, Genel Sekreter Gültekin Görüm, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu, Sivil Toplum Kulübü Başkanı Ekrem Kılavuz’a teşekkür belgesini Gençlik Meclisi Başkanı Bilal Buksu verdi. Gönüllü öğretmen Cihat Karademir, Ahmet Serdar Çağlar, Erhan Kaya, Rukiye Özgür, Funda Uluyol, Enes Malik Gürtaş, Ayşe Ünal ve Akile Aldemir’e de belge takdim edildi.

 

KONSEY BAŞKANLARINA DA TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ

Kişisel Gelişim Grubu Başkanı Sebahattin Tabiş, Gençlik Meclisi Başkanı Bilal Buksu, Türk Dünyası ve Akraba Topluluğu Başkanı Burak Sever, Tiyatro Kulübü Başkanı Ömer Sağır, Sivil Toplum Kulübü Başkanı Ekrem Kılavuz, Fotoğrafçılık Kulübü Başkanı Nurşah Şahin, Kent Sosyolojisi Grubu Başkanı Kuvvet Eğitim ve Öğrenci Sorunları Başkanı Cihat Kara, Siyaset Bilimi Kulübü Başkanı Bilal Bozkurt, Yerel Yönetim Kulübü Başkanı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Furkan Yaka da belge ile onurlandırıldı.

26 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR