DP İzmit İlçe, il başkanı istiyor

DP İzmit İlçe Başkanı Murat Öztürk, önceki akşam partililer ile birlikte geldiği iftar programında il başkanın bayrama kadar atanması gerektiğini kayd...

BÜYÜT

DP İzmit İlçe Başkanı Murat Öztürk, önceki akşam partililer ile birlikte geldiği iftar programında il başkanın bayrama kadar atanması gerektiğini kaydetti.

Demokrat Parti(DP) İzmit İlçe Yönetimi, önceki akşam Öğretmen Evi’nde gerçekleşen iftar programında bir araya geldi. 250 tane partilinin katıldığı, eski ve yeni başkanların bir araya geldiği İftar yemeği sonrasında açıklama yapan İlçe başkanı Murat Öztürk, acil olarak il başkanının atanması gerektiğini bayramı bir başkan ile geçirmek istediklerini belirtti. Öztürk, atanacak olan başkanın ise tabandan bir isim olması gerektiğini vurguladı.

“TABANDAN BİR BAŞKAN İSTİİYORUZ”
Öztürk, “Eski il ve ilçe başkanları ile bir araya gelerek aradaki bağı koparmamayı hedefliyoruz. DP’nin hale devam etiğini ve çalışmalar ile bunu herkese göstereceğimizi herkes bilmelidir. Bizim şimdi en büyük isteğimiz düşen il yönetimine bir başkanın atanmasıdır. Bayramı bir başkanla geçirmeyi istiyoruz. Ancak buraya gelen bir başkanın da tabandan bir isim olması çok önemli” dedi. Daha sonra sahneye çıkan DP’nin eski isimlerinden Ersin Soykam, iftar programını düzenleyen ve katılan herkese teşekkürlerini sunarak, DP’nin eski gücüne kavuşarak devam edeceğini etmesi gerektiğini söyledi.

23 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR