MMO'da “sinemayı okumak” seminerleri başladı

Makina Mühendisleri Odası üyeleri ile birlikte, Kocaeli’de yaşayan, her yaştan tüm sinema tutkunlarına hitap etmek düşüncesiyle organize edilen “Sine...

BÜYÜT

Makina Mühendisleri Odası üyeleri ile birlikte, Kocaeli’de yaşayan, her yaştan tüm sinema tutkunlarına hitap etmek düşüncesiyle organize edilen “Sinemayı Okumak” etkinliğinin ilki yoğun katılımla Şube’nin Eğitim Salonunda gerçekleştirildi.

Metin Erksan’ın “Yılanların Öcü”, “Susuz Yaz”, “Sevmek Zamanı” ve “Kuyu” filmlerinin değerlendirildiği ilk etkinlikte, filmlerin ve yönetmenin dönemi, kültürü, ideolojisi üzerinde söyleşi ve analiz, Sinema Eleştirmeni, İTÜ Öğetim Görevlisi Yalçın Savuran tarafından yapıldı.

Geç saatlere kadar süren etkinlikten, son derece keyifle ayrılan katılımcılar, etkinliğin sürdürülmesi ile ilgili yoğun talepte bulundular.

Bir sonraki etkinlik 5 Kasım 2014 Çarşamba akşamı Fernando Solanas’ın filmleriyle devam edecek.

16 Ekim 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR