3M’den öğrencilere eğitim

‘Bilim insan yaşamı için kullanılmadığı sürece sadece bilim olarak kalır’ felsefesini hayatın her alanına taşıyan 3M, sektördeki bilgi birikimi ve te...

‘Bilim insan yaşamı için kullanılmadığı sürece sadece bilim olarak kalır’ felsefesini hayatın her alanına taşıyan 3M, sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesini geleceğin uzmanları ile paylaştı. VKV Ford Otosan Gölcük İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret eden 3M yetkilileri öğrencilere zımpara kullanımı ve boya uygulamaları gibi konularda eğitim verdi.


SUNUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

3M Otomotiv Bölümü, Kocaeli’de bulunan VKV Ford Otosan Gölcük İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksek Okulu öğrencileri için sektördeki yeni teknolojileri ve uygulamaları aktardığı bir eğitim düzenledi. VKV Ford Otosan Gölcük İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret eden 3M Otomotiv Bölümü Süpervizörü Serkan İlgün, öğrencilerin iş yaşamına daha iyi hazırlanmaları için okul yönetimi tarafından düzenlenen bir dizi etkinlik çerçevesinde 3M’i, ürünlerini ve uygulamalarını anlatan bir sunum gerçekleştirdi.


ÜRÜN DESTEĞİNDE BULUNACAK

3M ile Ford Otosan işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen ziyaret ve eğitimin ardından uygulama laboratuvarları gezilerek işbirliğinin nasıl geliştirilebileceği görüşüldü. Öğrenci ve öğretim görevlilerinin katıldığı eğitimler çeşitlendirilerek 2016 yılında da devam edecek. 3M ayrıca, VKV Ford Otosan Gölcük İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksek Okulu öğretim üyelerini, Kavacık’ta bulunan Müşteri İnovasyon Merkezi’nde de ağırlayacak ve 2016 yılı içerisinde okulun uygulama laboratuvarına ürün desteğinde bulunacak.

11 Ocak 2016 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR