Gebze Genç TÜMSİAD’a yeni başkan

Gebze Genç Tüm Sanayici ve İş Adamaları Derneği (TÜMSİAD ) Başkanı Fatih Çıtak görevi Mustafa Akıncı’ya devretti.Gebze Genç TÜMSİAD Başkanı Fatih Çıta...

BÜYÜT

Gebze Genç Tüm Sanayici ve İş Adamaları Derneği (TÜMSİAD ) Başkanı Fatih Çıtak görevi Mustafa Akıncı’ya devretti.
Gebze Genç TÜMSİAD Başkanı Fatih Çıtak’ın Genel Başkan yardımcılığına getirilmesi ile boşalan yerine Gebze Genç TÜMSİAD Başkan Yardımcısı Mustafa Akıncı getirildi. Genç TÜMSİAD önceki gün Dilaş Restaurant’Ta bir araya geldi. Toplantıya Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Mustafa İçöz, Gebze TÜMSİAD Başkanı Ensar Korkmaz, Başkan Yardımcısı Fehmi Okuyucu, Gebze Genç TÜMSİAD eski Başkanı ve yeni Genel Başkan Yardımcısı Fatih Çıtak, Mustafa Akıncı ve Genç TÜMSİAD yönetimi katıldı.

GENÇLERİN HEYECANI
Toplantıda Fatih Çıtak, “2 yıla yakın zamandır hizmet ediyoruz, sizlerle birlikte önemli işler başardık” dedi. Bundan sonra Genel Merkez’de görevine devam edeceğini belirten Çıtak, Genç TÜMSİAD Başkanlığına getirilen Mustafa Akıncı’nın bu görevi hakkını vererek yapacağına inancının tam olduğunu belirtti. Daha sonra söz alan Gebze TÜMSİAD Başkanı Ensar Korkmaz ise yaptığı konuşmada; “Genç iş adamlarının heyecanı bizlerin de şevkini artırmaktadır, sizlerin bu kuruma sahip çıkması bizleri mutlu etmektedir” diye konuştu.
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜĞÜ
Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Mustafa İçöz ise konuşmasında TÜMSİAD’ın kuruluşundan bu yana geçen 8 yılda büyük işler yaptığını söyledi. Bugün Türkiye’nin en büyük derneği durumunda olduklarını belirten İçöz, “TÜMSİAD’ın geleceği sizlersiniz, Sadece TÜMSİAD’ın değil Gebze’nin Türkiye’nin geleceği sizlersiniz, ekip olarak siz gençlere büyük işler düşüyor, burada potansiyel var, iş gücü var samimiyet var” diye konuştu. İçöz konuşmasını, “Birbirimize sahip çıkalım, yönetilen değil yöneten olalım. Akıllı iş adamı olalım. Hedeflerimizi iyi belirleyelim niyetimiz Allah rızası olsun. Mustafa Akıncı kardeşimiz devir almış olduğu bu bayrağı daha yükseklere taşıyacaktır” sözleri ile bitirdi. Gebze Genç TÜMSİAD Başkanlığına getirilen Mustafa Akıncı görevi devir aldığı Fatih Çıtak’a geçmişte yapılan etkinlik resimlerinin yer aldığı bir pano hediye etti.

11 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR