Oramiral Kösele’den huzurevine ziyaret

Yaşlılar Haftası nedeniyle Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele ve Donanma personeli Gölcük Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Misafirleri Huzurev...

Yaşlılar Haftası nedeniyle Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele ve Donanma personeli Gölcük Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Misafirleri Huzurevi Müdür Vekili Ayşegül Demirci, Huzurevi personeli ve Gölcük Huzurevini Destekleme ve Yaşatma Derneği Başkanı Saime Türkmen ve yönetimi karşıladı.

 

İSTEKLERİNİ SORDU

Donanma Komutanı Kösele, huzur evi sakinleri ile tek tek sohbet ederek sıkıntılarını ve isteklerini sordu. Yaşlıların huzurevinde mutlu olduğunu belirten Kösele, “Huzurevi personeline ve yönetimine teşekkür ediyorum. Yaşlılarımızın hepsi burada olmaktan memnun olduklarını ve kendilerine iyi bakıldıklarını belli etti. Bu da bizi çok mutlu etti” dedi.

 

“ASKERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”

Huzurevinin manzarasının Donanma Komutanlığına baktığını belirten yaşlılar ise “Her gün Donanma’daki gemileri görmekten gurur duyuyoruz. Biz Türk askerimize güveniyoruz. Bizler de bir gün donanmayı gezmek istiyoruz” dediler. Komutan Kösele, havalar ısınır ısınmaz Huzurevi sakinlerini Donanma’da ağırlamaktan mutluluk duyacağını belirtti.

 

DONANMA KÖŞESİ İSTEDİLER

Huzurevi sakinleri Komutan Kösele’den huzurevinin girişine donanmayı hatırlatacak Donanma Köşesi de istediler. Komutan Kösele de en kısa sürede Donanma köşesini Huzurevine yapacaklarını belirtti. Kösele ve personeli yaşlıların ellerini öperek hepsine çiçek hediye etti. Kösele, Ayşegül Demirci’ye de huzurevi adına donanma plaketi hediye etti.

28 Mart 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR