Kaymakam Yazıcı, TEMAD’ı ziyaret etti

Yazıcı, “TEMAD ilçemizin aktif olarak ve sosyal sorumluluk projeleri açısından en önemli derneklerinden birisi. Özellikle Saraylı Çocuk Yuvası’ndaki...

BÜYÜT

Yazıcı, “TEMAD ilçemizin aktif olarak ve sosyal sorumluluk projeleri açısından en önemli derneklerinden birisi. Özellikle Saraylı Çocuk Yuvası’ndaki çocuklarımızla yakından ilgilenmeniz çok nazik ve güzel bir davranış. Çocukların istekleri üzerine yuvaya televizyon için anten düzeneği yaptırdınız, çocuklarımızı önemli günlerde unutmayıp yemeğe götürdüğünüz için çocuklar adına tekrar teşekkür ediyorum” dedi.


ÇOCUKLARA DESTEK

Yazıcı, diğer hemşeri derneklerinin de öğrenci bursları konusunda TEMAD’ı örnek alması gerektiğini belirterek, “TEMAD her yıl 10 çocuğumuza eğitimi için burs veriyor. Bence sizlerin sosyal sorumluluk projeleriniz kapsamında en önemli olanı budur. İlçemizde bulunan 15-20 tane hemşeri dernekleri var. Onlarda kendi bünyesinde çocuklarımıza burs verse yılda iki yüz çocuğumuz daha rahat okur” dedi.


“BURS VERECEĞİZ”

TEMAD Başkanı Bekir Tülü da yaptığı konuşmada, “Biz TEMAD olarak ilçemizde okuyan öğrencilerimize burs vermeye devam edeceğiz. Bizler de diğer derneklerin bu bursları vermelerini sizler gibi istiyoruz, çünkü bu öğrenciler bizlerin geleceği. Saraylı Çocuk Yuvası’nda kalan çocuklarımızla ilgilenmek dernek olarak bizleri de mutlu ediyor. Bizler her zaman söylüyoruz; bu çocuklar kimsesiz değil, bu çocuklar hepimiz çocukları diye bu nedenle onlara sahip çıkmak görevimizdir ”dedi. Yapılan ziyarette Başkan Tülü, Kaymakam Adem Yazıcı’ya üzerinde TEMAD logosu bulunan fincan takımı hediye etti.

02 Ağustos 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR