Körfez Kent Konseyi, Başkan Baran’ı ziyaret etti

Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi Hakan Tosun ve yönetim kurulu üyeleri Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ta...

BÜYÜT

Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi Hakan Tosun ve yönetim kurulu üyeleri Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette tam kadro katılan Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisinin yanı sıra Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Denli'de katıldı.


Başkan Baran, "Hepimizin Ortak Bir Amacı Var, Oda Körfez’e Hizmet Etmektir"

Sıcak ve samimi geçen ziyarette Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin Körfez için ne kadar önemli bir kuruluş olduğunun altını çizdi. Başkan Baran, “İlçemizin sosyal dinamiklerine katılım noktasında bilinçlendirilmesi amacıyla Körfez Kent Konseyi Gençli Merkezimizin bu konuda üzerine büyük bir görev düşmektedir. Şimdiye kadar başarılı birçok çalışma ve projelerin içerisinde bulunduğunuzu biliyorum. Hepimizin ortak bir yönü var, o ortak yönümüz ise Körfez’imize hizmet etmektir. Bunun bilincinde Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi’ne desteklerimiz sonuna kadar devam edecektir. Siz başarılı gençlerimizi bu tür oluşumların ve faaliyetlerin içerisinde bulunduğu için sizleri takdir ediyorum” dedi.


Körfez’de Her Aileye ve Gence Ulaşacak Projelerimiz Var

Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi Hakan Tosun, “Belediye Başkanımız İsmail Baran’ın dediği gibi hepimizin tek bir amacı oda Körfez’e hizmet etmektir. Belediyemizin bizim yanımızda olup omuz omuza çalışması bizleri daha çok şevklendiriyor”

Körfez’de her aileye ve genç kesime ulaşmak için çeşitli projeler hazırladıklarını söyleyen Hakan Tosun şunları ifade etti, “Üretilen her proje bizim için değerlidir. Bunun yanı sıra her evden her aileden bir gence bir kardeşe ulaşmayı planlıyoruz ve bu sayede ise yapmış olduğumuz projeler ile Körfez’in geneline ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gençlik merkezimize gerçekleştirmiş oldukları bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Körfez Belediyesi olarak gençlerimizin sonuna kadar yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

28 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR