Trabzonlular Derneği örnek oldu

Son zamanlarda kurumsallaşma adına önemli adımlar atan hemşerileri arasındaki birlik ve beraberliği sağlamak ve üyelerini bilgilendirme adına program...

BÜYÜT

Son zamanlarda kurumsallaşma adına önemli adımlar atan hemşerileri arasındaki birlik ve beraberliği sağlamak ve üyelerini bilgilendirme adına programlar yapan Gebze Trabzonlular Derneği’nin Cuma akşamı Dernek lokalinde düzenlemiş olduğu “İdeal Anne Baba olma ve Bağımlılık” konulu konferansa katılım yoğun oldu.

 

Konferansa konuşmacı olarak katılan İletişimci Eğitmen Haluk Öztekin İdeal bir Aile olabilme Anne ve Babalara düşen sorumluluklar ve çocukları yanlış alışkanlıklardan koruyabilme ve sağlıklı iyi bir nesil olabilmeleri için yapılması gerekenler hakkında Önemli bir sunum yaptı. Konferans öncesi bir konuşma yapan Denek Başkanı Necdet Demirtaş tüm katılımcılara teşekkür ederek üyelerimizi ve Gebze halkımızı bilgilendirme amaçlı bu programlarımızı sürekli hale getirerek devam ettireceklerini söyledi ve özellikle salonun büyük bir kısmını dolduran Yeni Hanim kolları Başkanı Şule Yılmaz'ın şahsında tüm hanımlara özellikle teşekkür etti.

 

YOĞUN KATILIM

Ayrıca Programa katılan Gebze Müftüsü Şaban Apaydında kısa bir konuşma yaparak Anne ve Babaların sorumlulukları hakkında bilgi verdi. Programa üyelerin yanısıra Gebze Müftümüz Şaban Apaydın, GYTE Kütüphane Daire Bşk Sn Faik Ahmet Gürdamur, Eski Dernek Başkanları Muzaffer Altıntaş H. İbrahim Kadıoğlu, Celalettin Kurt ve Fırtına Ts Bşk Av. Harun Kaya da katıldı, Program sonrası misafirlere Aşure ikramında bulunuldu.

09 Kasım 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR