Kocaeli, türküye doyacak

103.5 Radyo Umut Life yeni yayın dönemine iddialı başladı. Esengül Aktaş’ın yayın yönetmenliğindeki radyoda uzun bir aradan sonra Çiler Boylu ve Tuğb...

103.5 Radyo Umut Life yeni yayın dönemine iddialı başladı. Esengül Aktaş’ın yayın yönetmenliğindeki radyoda uzun bir aradan sonra Çiler Boylu ve Tuğba Atmaca Tunç da eski dinleyicileri ile buluştu.  Radyonun yeni yayın dönemindeki program akışında orta yaş kuşağı ve gençlere yönelik, farkındalık hissettirecek programlar yer alacak. Radyo Umut Life yayın yönetmeni Esengül Aktaş, hedef kitlelerden birinin yakın tarihe kadar radyo dinleyen ancak zamanla bu alışkanlığından vazgeçen orta yaş ve üzeri kuşak olduğunu, bir diğer önemli hedef kitlenin ise radyo dinleme alışkanlığı hiç bulunmayan, her tür dinletisini sosyal medya ve farklı mecralardan yapan gençler olduğunu kaydetti.

 

HER RENK BU RADYODA OLACAK

Aktaş, “Yapacağımız programlar ile hem gençleri hem de orta yaş ve üzeri kuşağı radyo dinlemeye teşvik edeceğiz” dedi. Radyo Umut Life programlarında haberden eğlenceye, kültürden sanata hayatın her alanına dair haber, program ve söyleşileri ile kamuoyunu bilgilendirecek. Yerelden ulusala kent ve ülke gündeminde yer edinen her gelişme ve konu Radyo Umut Life farkıyla aktarılacak. Radyo Umut Life’ın müzik yayınları ve programları ise müzikseverleri farklı atmosferlere sürükleyecek. 


TÜRKÜLERİN TINISI

Radyo Umut Life tematik bir radyo olacak. Pop ve arabeskin uç noktalarından uzak duracak Radyo Umut Life, sanat müziği, halk müziği, özgün müzik ve türkülere ağırlık verecek. 103.5 frekansını dinleyenler hem huzur bulacak hem de ruhunu dinlendirecek. Toplumun her kesimi bu radyona kendisini bulacak. Zaman zaman açık oturum ve tartışma programlarına da imza atılacak. Günün flaş haberleri ve saat başı haberler Radyo Umut Life’da yer bulacak.

13 Kasım 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR