“İzmit’in yükseliş dönemi olacak”

        İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde Ramada Otel’de gerçekleşen toplantıya AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Türkiye M...

BÜYÜT

 

 

 

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde Ramada Otel’de gerçekleşen toplantıya AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Demir ile İzmit’te görev yapan köy ve mahalle muhtarlar katıldı.

 

İZMİT’İN HİZMETKARLARIYIZ

Başkan Doğan “Bizler İzmit’in hizmetkarlarıyız. Bu sorumluluğun her zaman farkında olduk ve hep birlikte çok çalıştık. 5 yıl boyunca mahallelerimizde yapılmayanı yaparak, iletişimimizi güçlü tutarak güzel işlere imza attık. İşçi paralarını vermekte zorlanan bir belediye yapısından işçisine kuruş borcu olmayan bütçesini yüzde yüz gerçekleştiren bir belediye haline geldik. Her mahalleyi büyük bir dikkatle ve profesyonel bir anlayışla inceledik, eksiklerini tespit ettik, eksiklerini giderdik” dedi.

 

HEDEF İSVİÇRE STANDARTLARINA ULAŞMAK

Doğan “Bundan sonra bu şehri daha ileriye taşımalıyız. Bunun için gücümüz yerinde, buna inancımız tam. Bundan sonra İzmit yükseliş dönemini yaşayacak, şahlanacak. Hedefimiz İsviçre standartları gibi İzmit’in standartlarını yükseltmektir. Köylerimiz ile mahallelerimiz ile birlikte bu hedefe mutlaka ulaşacağız. Bunu yapacak imkana da, insan gücüne de sahibiz. Dünyada tanınan bir İzmit’i hep birlikte başaracağız”  şeklinde konuştu.

31 Ocak 2014 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR