Körfez Belediyesi’nden personeline dil kursu indirimi

Şimdiye kadar vatandaşa kaliteli hizmetler sunan Körfez Belediyesi, bu başarısını daha da ilerleterek ve genişleterek hizmet alt yapısını profesyonel...

BÜYÜT

Şimdiye kadar vatandaşa kaliteli hizmetler sunan Körfez Belediyesi, bu başarısını daha da ilerleterek ve genişleterek hizmet alt yapısını profesyonelleştiriyor. Bu kapsamda Körfez Belediyesi ile Shane Englısh School Okulları ile bir protokol anlaşması imzaladı.


Personelin Birinci Derecedeki Yakınları da Bu İmkândan Faydalanacak

2015 yılı aralık ayına kadar geçerli olan protokol çerçevesinde, Shane Englısh School Okulları İngilizce eğitimi almak isteyen Körfez Belediyesi ve birinci derecedeki yakınlarına yüzde 20 oranında indirim uygulayacak. Shane Englısh School Körfez’de güney mahallesinde bulunan yerlerinde kaliteli bir ortamda dil eğitimlerini verecek. İngilizce Dil Eğitiminden faydalanmak isteyenler için hafta içi veya hafta sonu, sabah, öğle ve akşam seçenekleri bulunuyor.

 

İlköğretim Çağındaki Çocuklar İçin Özel Eğitim Verilecek

Körfez Belediyesi tarafından imzalanan bir başka protokolde çalışanların ilköğretim çağındaki çocukları içinde ayrı bir indirim sağladı. Çocuklar için özel bir eğitim verecek olan Shane Englısh School dil okulları 2, 3, 4, sınıf öğrencileri için hafta sonu 13.00 / 16.10 saatleri arasında eğitim verecek.


Bu Anlaşma Halka Hizmet Kalitesine Kalite Katacaktır

Sosyal belediyecilik çalışmalarının artarak devam edeceğini belirten belediye yetkilileri bu protokol anlaşması için personele de gerekli bilgilendirmenin yapılacağının altını çizdi.  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Editör Enes Keskin Shane Englısh School dil okulları ile protokol anlaşmasını Körfez Belediyesi’nde gerçekleştirdi. Anlaşmanın her iki kurum içinde hayırlı olmasını dileyen Enes Keskin, “Personellerimizin evrensel dil olan İngilizceyi öğrenmesi halka hizmet kalitesine kalite katacaktır. Turizm kenti olan ilçemizde çalışma arkadaşlarımızın İngilizce öğrenmesinin ayrı bir önemi vardır” dedi.

01 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR