Ünlü: AKP’nin sonu hüsrandır

Seçim çalışmalarına devam eden MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, hazirandaki seçimlerde AKP’nin sonunun hüsran olacağını söyledi.MHP İzmit İlçe her h...

BÜYÜT

Seçim çalışmalarına devam eden MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, hazirandaki seçimlerde AKP’nin sonunun hüsran olacağını söyledi.

MHP İzmit İlçe her hafta halka inerek onlara 2011 seçim beyannamelerinden konu başlıklarını anlatmaya devam ediyor. Bu hafta ise engelli vatandaşlar ve çiftçiler için olan çalışmayı anlatan MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü’nün “AKP yöneticileri, 2011 seçimlerine kadar milliyetçiliği kullanma, istismar etme ve çakma milliyetçi görünme kararı almışlardır. AKP’nin sonu hüsrandır” sözü dikkat çekti.

İKİ YÜZLÜ POLİTİKA
MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü halkı ve basın mensuplarının bilgilendirmek amacıyla yaptığı basın açıklamasında, “AKP’nin milleti aldatmaya yönelik ikiyüzlü politikalarına son zamanlarda bir yenisi eklenmiştir. Millet kelimesini bugüne kadar ağzına almayan ama etnik kimliği bölücülük için basamak olarak kullananlara cesaret veren AKP, birden bire tek milletten, tek bayrak ve vatandan söz etmeye başlamıştır. AKP, rejim konusundaki gizli planlarını hayata geçirmek yolunda önündeki en büyük engel olarak gördüğü MHP’nin fikriyatına sarılmıştır. Bu AKP’nin taşeronluğunu yaptığı ihanet projelerinin bir parçasıdır. Riyakarca yöntemlerle millete ve MHP tabanına mesaj vermeye çaba gösteren AKP’nin sonu hüsrandır ” dedi.

01 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR