Satı: Seçmeni şimdiden pişman ettiler

Satı; şimdiden başlayan gizli görüşmelerle, uzlaşmak yerine yepyeni talep ve engellerle bir an evvel düzgün hükümete ihtiyaç duyulan dönemde yavaş da...

BÜYÜT

Satı; şimdiden başlayan gizli görüşmelerle, uzlaşmak yerine yepyeni talep ve engellerle bir an evvel düzgün hükümete ihtiyaç duyulan dönemde yavaş davranıldığını söyledi.

 

KOALİSYON GÖRÜNÜYORDU

Koalisyonun 4 ay önceki anketlerde bile görüldüğünü söyleyen Satı, daha önceden ihtimal görüşmelerinin yapılmamış olması ve baş aşağıya hızla ekonominin vereceği zararlarının görülememiş olmasının tavlacı kafadan geldiğini söyledi.

 

HÜKÜMET KURULMALI

Meclise girmeye hak kazanan partileri uyaran Satı, “Biran evvel akılcı bir Hükümet kurulması gerekli. Parti yöneticilerinin kendi egoları için değil ülke menfaatlerini düşünmeleri gerekir. Gelin seçim sistemini değiştirin. Silah akışını durdurun, paraların aktarılmasını beklemeyin, onlarca acil iş sizi bekliyor ülkeye II. Ekmeleddin vakası yaşatmadan toparlanın” dedi.

14 Haziran 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR