Pepe ve Ayışığı’ndan Civelek’e ziyaret

AKP İl Başkanlığı’na atanan Mahmut Civelek’e kutlama ziyaretleri devam ediyor. Kurucu başkanlığını yaptığı Cihat Kaçamer başkanlığındaki Ayışığı Derne...

BÜYÜT

AKP İl Başkanlığı’na atanan Mahmut Civelek’e kutlama ziyaretleri devam ediyor. Kurucu başkanlığını yaptığı Cihat Kaçamer başkanlığındaki Ayışığı Derneği ile Çevre ve Orman eski Bakanı ile Kocaeli Milletvekili Osman Pepe Civelek’e ziyarette bulunarak tebrik etti.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, dün AKP Kocaeli Milletvekili Osman Pepe ve Cihat Kaçamer başkanlığındaki Ayışığı Derneği yönetimini ağırladı. Civelek’i daha önce kutladığını ancak makamında da ziyaret edip kutlamak istediğini belirten Osman Pepe, sözleriyle Civelek’e güvendiğini ifade etti. “Mahmut kardeşime Allah kolaylık versin” diyerek sözlerine başlayan Pepe, “En büyük partinin en büyük şehirlerinden birisi olan Kocaeli’de İl Başkanlığı yapmak ekstra sorumluluk gerektirir. Ben, Mahmut Civelek’in bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyorum. Zaten siyasetin içindeydi, haziran seçimleri sürecinde de var olan siyasi tecrübesini artıracaktır. Kendisinin uzun süre Kocaeli siyaseti içinde kalacağına inanıyorum. Gönül adamları başarılı olurlar.” dedi.

“BİZ BARAJI ÇOKTAN GEÇTİK”
Ay Işığı Derneği yöneticileri ile Pepe’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Civelek, “Ziyaretinizle gücümüze güç kattınız. Hedeflerimiz büyük ama ulaşılmayacak hedefler değil. Bazı partiler barajla uğraşırken, biz barajları çoktan geçtik, aldığımız oylar değil, üyelerimizle barajları aştık” dedi.

Dün, bütün gününü İzmit’te geçiren Pepe, Sanayi Sitesi ve kentte dost ziyaretlerinde bulundu. Pepe’nin bugün de Trabzon’da yaşayan annesini ziyarete gideceği ve önümüzdeki hafgta sonunu tekrar ilimizde geçireceği öğrenildi.

06 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR