SP’li Polat, üniversiteli öğrencileri ziyaret etti

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Avukat Fatih Polat Orduevi’nde bulunan öğrenci evine ziyarette bulundu. Üniversiteli öğrencilerle yemek yiy...

BÜYÜT

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Avukat Fatih Polat Orduevi’nde bulunan öğrenci evine ziyarette bulundu. Üniversiteli öğrencilerle yemek yiyen milletvekili adayı Avukat Fatih Polat, “Gençlerin 1 Kasım seçimlerinde herhangi bir siyasi partiye değil, kendi geleceklerine oy vermelerini istiyorum. Şuanda ki sistemin gençleri düşünmediği aşikardır. Türkiye’deki eğitim sistemi sağlıklı bir gelecek kurmanızı değil, sizi oyalamak ve günü kurtarmak adına düzenlenen bir sistemdir. 2 yıllık ya da 4 yıllık üniversitelerden mezun olmuş gençlerin iş güvencesi bulanmamaktadır. Ülkemizde üniversitelerden mezun olanların yaklaşık yüzde 25’i işsizdir. Gençlerimiz gelecekten umutlarını keserek Allah’ın razı gelmediği inkar yolunu seçmektedir” dedi.


‘HER BAHAR BİR ÇİÇEKLE BAŞLAR’

Türkiye’de umudun adresi Saadet Partisi’dir diyen Polat, “Eğitim sisteminde temel alınması gereken ilke önce  ahlak ve maneviyat şuurunun gençlerimize aşılanmasıdır. Refah Yol hükümeti zamanında gerçekleştirdiğimiz üreten ekonomi modelini acilen hayata geçirmek mecburiyetindeyiz. Böylelikle gençlerimizin iş bulma kaygısı giderilecek ve geleceğe umutla bakması sağlanacaktır. Alt yapısı sağlam bir toplum istiyorsak bu hareketin halkalarına sizin gibi şuurlu gençlerine davet ediyoruz.

 

“80 BİN OY İSTİYORUZ”

1 Kasım seçimlerinde Saadet Partisi’ni desteklemenizi ve kendi geleceğinize oy vermenizi istiyoruz. Gelin birlikte önümüze koyulan antidemokratik bir uygulama olan seçim barajını ortadan kaldıralım. 80 bin oy alıp Kocaeli’nden bir vekilimizi sizlerin temsilcisi olarak Ankara’ya gönderelim. Unutmayın her bahar bir çiçekle başlar” diyerek herkesten destek istedi.

25 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR