Futbol hakemleri denizin ortasında iftar açtı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD), Kocaeli Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu yıl Ata...

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD), Kocaeli Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu yıl Atatürk Vapuru’nda yapıldı. İzmit’ten başlayıp Dilovası açıklarında Osmangazi Köprüsünde sona eren mehtap turu sırasında hakemler ve gözlemciler ile duayenler birlikte oruç açtı.

 

HAKEM CAMİASINA TEŞEKKÜR ETTİ

Önceki gün akşam saat 19.40’ta İzmit Marina İskelesi önünde kalkan Atatürk vapurunda düzenlenen iftar davetine, Türkiye Futbol Hakemleri Derneği Şube Başkanı Mecit Keskin ile dernek tarafından davet edilen hakemler, gözlemciler, taban birlikleri yöneticileri ile eşleri ve spor camiası menupları katıldı. İftar yemeği sonrasında konuklar birlikte mehtap turu atıp, geç saatlerde İzmit Marina’ya döndü. Dernek Başkanı Mecit Keskin iftara katılan tüm hakemlere Gözlemciler ve Saha Komiserlerine teşekkür etti. Konukları Vapur girişinde karşılayan Keskin, gelecek sene yine bu tür Mehtap turları düzenleyeceklerini söyledi.

 

MEHTAP TUR’LU İFTARA 230 KİŞİ KATILDI

İftar yemeğine TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı Mecit Keskin, İl Hakem Kurulu Başkanı Kerim Akdülger ve yönetim kurulu üyeleri, KASKF Başkanvekili Yalçın Gül, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, KASKF yönetim kurulu üyeleri Seyhan Küçükleroğlu, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş ve yönetim kurulu üyeleri ile Necmi Bilgici, TÜFAD Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Cengiz Dinar ve yönetim kurulu üyeleri İlhan Karabulut, İsmail Bayraktar, Nihat Köksal, hakem ve  gözlemciler ile eşleri ve çocukları katıldı. Konuklar mehtap turu esnasında bol sol sohbet ederken, klasman listelerini en çok merak edilen konuydu. KASKF Başkanı Murat Aydın Sakarya’da bir iftarda olduğu için davete katılamadı. İftar ve mehtap turu, gece saat 24’te sona erdi. 

Ahmet AKAY

27 Haziran 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR