Konaklama Merkezi, 24 saat hizmette

Kocaeli’nde hasta ve hasta yakınları hastane koridorlarında kalmıyor. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Barınma Konaklama ve Sosyal Ya...

BÜYÜT

Kocaeli’nde hasta ve hasta yakınları hastane koridorlarında kalmıyor. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Barınma Konaklama ve Sosyal Yardım Merkezi, hastanelerde tedavisi devam eden hasta ve hasta yakınlarına konaklama hizmeti veriyor. Konaklama Merkezi, yurdun çeşitli illerinden veya ilimizin uzak ilçelerinden hastanelere tedavi amacıyla gelen hasta ve hasta yakınlarını tedavi süreleri boyunca ücretsiz olarak misafir ediyor. Oğlunun tedavisi için 3 ayda bir ilimize gelen Ergin Kaya, Konaklama Merkezi’nde misafir ediliyor. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde oğlunun tedavisi için ilimize gelen Kaya, 15 gün süren tedavi boyunca oğluyla birlikte Konaklama Merkezinde kalıyor.

 

BARTIN’DAN GELDİ, MERKEZDE MİSAFİR EDİLİYOR

Bartın’dan ilimize gelen Ergin Kaya, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi gören oğlu ile Konaklama Merkezi’nde misafir ediliyor. 3 ayda bir 15 gün süre ile tedavi gören Ataberk Kaya ve babası Ergin Kaya, bu süre zarfında Konaklama Merkezi’nde kalıyor. Sabit gelirli biri olarak başka bir şehirde iki hafta ikamet etmenin kendisi için çok külfetli olacağını belirten Kaya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen bu hizmeti duyduğunu ve başvuru yaparak hizmetten faydalandığını ifade etti.

 

OTEL KONFORUNDA HİZMET

Merkez üç öğün sıcak yemek, duş imkanı, parmak izi güvenlik sistemi ile otel konforunda hizmet veriyor. Merkezde bir hemşire de görev yapıyor. Konaklama Merkezi 52 yatak kapasiteli, körfez manzaralı çardakları ve yürüyüş, voleybol gibi çeşitli sportif faaliyetlere uygun bahçesi ile hasta ve refakatçilerine günün stres ve yorgunluğunu bir nebze olsun unutturma gayesi ile hizmet ediyor.

06 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR