Maviyle yeşilin buluştuğu, Doğu Karadeniz’in cenneti Rize'deyiz

Haberin fotoğrafları için tıklayınız Kocaeli Kent Konseyi Fotoğraf Kulübü üyeleri, Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan yeşilin en bol olduğu illerden...

Haberin fotoğrafları için tıklayınız

Kocaeli Kent Konseyi Fotoğraf Kulübü üyeleri, Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan yeşilin en bol olduğu illerden Rize’yi fotoğrafladı. 3 gün süren fotoğraf gezisine Kulüp Başkanı Nurşah Şahin, Başkan Yardımcısı Faruk Köseoğlu, üyeler Müjgan Kıldış  ve Tahsin Eryılmaz katıldı.

 

MAVİ İLE YEŞİLİ BİRLEŞTİREN ŞEHİR

Rize, doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla doğaseverlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Daha önce pek çok gezi düzenleyen ve fotoğraf sergisi açan Kocaeli Kent Konseyi Fotoğraf Kulübü üyeleri bu kez, mavi ile yeşili birleştiren ve şehir hayatını doğa ile harmanlayan Rize’yi fotoğrafladı.

 

VALİ YAZICI’YI SERGİYE DAVET ETTİLER

Gezi kapsamında fotoğrafçılar ilimizden Rize’ye Vali olarak atanan eski Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı ve eşi Hanife Yazıcı’nın da misafiri oldu. Vali Yazıcı makamında ziyaret edilerek ilimizde açmayı planladıkları Rize Fotoğraf sergisine kendisini davet ettiler.

 

“RİZE’Yİ ÜÇ GÜNDE ANLATMAK ZOR”

Ersin Yazıcı, “Bu şehri fotoğrafsız anlatmak her şeyi eksik bırakır” dedi. Yazıcı’nın ardından Rize Belediyesi Başkan Yardımcısı Coşkun Yeğen makamında ziyaret edildi. Daha sonra ise Rize Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplantısına katılım gerçekleştirildi. İlerleyen günlerde Rize’de çektikleri fotoğraflardan oluşan bir sergi açmayı planladıklarını söyleyen Nurşah Şahin, “Rize’yi üç günde anlatmak imkansız ama çektiğimiz fotoğraflardan oluşan bir sergi planlıyoruz” dedi. 

08 Aralık 2015 Kocaeli- Kültür-SanatYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi! mask
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR