ATL METEM teşekkür etti

Kandıra Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde yapılan törende hizmetlerinden dolayı İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Haluk ŞEN, Bele...

BÜYÜT

Kandıra Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde yapılan törende hizmetlerinden dolayı İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Haluk ŞEN, Belediye Meclis Üyesi Erdoğan GÜNAY ve Okul-Aile Birliği eski başkanı Aysel YAPAR’a plaket verildi.

Erkek öğrenci pansiyonunda ikram edilen yemeğin ardından okula yeni kazandırılan Erkek Öğrenci Pansiyonu, tadilatla modernize edilen Elektrik- Elektronik Teknolojisi /Giyim Üretim Teknolojisi Atölyeleri, Konferans Salonu, eski erkek öğrenci yurdunun dönüştürülmesiyle oluşturulan Muhasebe ve Finansman, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Mesleki Eğitim Merkezi, Anadolu Teknik Lisesi bölümleri gezildi.
Okul Müdürü Kemal ATIŞ tarafından emeği geçenlere plaket verildi. Kemal ATIŞ yaptığı konuşmada çok modern bir yurt kazandıklarını, modern atölyelerde ve laboratuarlarda eğitim-öğretim yapma imkanına sahip olduklarını ve okulun öğrenci kapasitesinin arttığını Kandıra’da bulunan lise öğrencilerinin yüzde kırkının ATL METEM’de okuduğunu belirtti.

Kemal ATIŞ çocuklarımıza en iyi imkanları sağlamanın temel amaçları olduğunu ve bu konuda kendilerine destek veren İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Haluk ŞEN, Belediye Meclis Üyesi Erdoğan GÜNAY ve Oku-Aile Birliği Eski Başkanı Aysel YAPAR’a teşekkür etti.

Gıda Organize Sanayi Bölgesinin kurulma çalışmalarını ve Kandıra’nın turizm bölgesi olma yolundaki gelişmesini izlediklerini ve yakın bir zamanda bu alanlarla ilgili okula bölüm açmayı planladıklarını belirtti.
Kemal ATIŞ ‘’ Sayın Valimiz, Sayın Kaymakamımız, İl Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İnşaat Mühendisi Yusuf BOZDOĞAN’a da desteklerinden dolayı minnettarız.’’ diyerek sözlerini tamamladı.

11 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR