Akar köy turuna çıktı

Meclisin tatile girmesi ile birlikte soluğu Kocaeli’de alan CHP Milletvekili Haydar Akar, her gün ilçe ve köy ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir a...

BÜYÜT

Meclisin tatile girmesi ile birlikte soluğu Kocaeli’de alan CHP Milletvekili Haydar Akar, her gün ilçe ve köy ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geliyor. Akar, geçtiğimiz hafta sonunda ise Başiskele ve Körfez’de köy ziyaretlerinde bulundu.

 

SAMAN İTHAL EDİLİYOR

Ziyaretlerine Başiskele İlçe Örgütü'nün düzenlediği Serindere Köyü ile başlayan Akar, burada vatandaşlarla bol bol sohbet etti ve sorunlarını dinledi. Konuşmasında köylünün AKP hükümeti döneminde belinin kırıldığını, tarım ve çiftçilikte dünyaya örnek olan Türkiye’nin artık saman ithal eder duruma düştüğünü söyledi.

 

HALKIN İKTİDARI İÇİN

Milletvekili Haydar Akar, daha sonra ise il başkanı Yalçın Kuşkan ve ilçe yöneticileri ile birlikte Körfez ve Hereke bölgesinde ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlarla yaptığı sohbetler sırasında 2015 seçimlerinin önemine değinen Akar, CHP’nin politikalarını daha fazla anlatarak, 2015’te halkın iktidarı için çalışacaklarını söyledi.

 

“BİZ İŞ BULACAĞIZ”

AKP döneminde başlanan yardım çalışmalarına değinen Akar, “Aile ve muhtaç yardımı veriliyor, ancak adalet yok. Bir eve 300 TL verilirken, diğerine 500 TL ödenebiliyor. Çünkü yardımın takdiri bir bürokratın iki dudağının arasında. CHP olarak hedefimiz aile sigortası ile çalışanı olmayan tüm ailelere aylık bağlamak, iş sahaları açarak da istihdam problemini gidermek. Halkımız iş istiyor” dedi.

22 Eylül 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR