Gölcük’te halk sağlığı projesi başladı

Kocaeli Üniversitesi, Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kent Konseyi işbirliği ile gerçekleştirilen “Gölcük Vizyon 2023 Projesi” kapsamında alt başlık olara...

BÜYÜT

Kocaeli Üniversitesi, Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kent Konseyi işbirliği ile gerçekleştirilen “Gölcük Vizyon 2023 Projesi” kapsamında alt başlık olarak bulunan “Halk Sağlığı” projeleri Değirmendere 19 Mayıs Spor Kompleksi’nde düzenlenen açılış toplantısı ile başlatıldı.


Açılışta Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İzmit Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Levent Altıntaş, öğretim görevlisi Sevda Erguven, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk ve konsey üyeleri, Kocaeli Üniversitesi İzmit MYO 25 kişilik İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden öğrenci grubu hazır bulundu.

DÖRT PROJE

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk “Halk Sağlığı Projeleri” ile ilgili yaptığı açıklamada bu projelerin; 1) Park Risk Analizleri, 2) Sokak Risk Analizleri, 3) İşyerlerinde İşçi Sağlığı ve Güvenliği, 4) Evlerde Oluşan Tehlikeler Risk Analizleri, olduklarını aktardı. Emek veren herkese teşekkür eden Başkan Ellibeş, Gölcük Vizyon 2023 Projesi planlandığı şekilde başarıyla devam ediyor dedi.

13 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR