Okul Aile Birlikleri Karamürsel’de toplandı

Karamürsel Belediyesi ilçedeki okullarda görev yapan okul aile birlikleri başkanlarıyla düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldi.Karamürsel Bo...

BÜYÜT

Karamürsel Belediyesi ilçedeki okullarda görev yapan okul aile birlikleri başkanlarıyla düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldi.

Karamürsel Botanik Çay Bahçesinde gerçekleştirilen programda Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bilgutay Bağdat, Çevre Mühendisi Ömer Talha Sezgin ve aile birlikleri başkanları katıldı.
GERİ DÖNÜŞÜM KONUSU
Toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Özarslan konuşmasında belediyenin sosyal, çevre, kültürel ve sanatsal faaliyetlerinden bahsetti. Başkan Yardımcısı Özarslan çevreye yönelik çalışmalarda ambalaj atıklarını geri dönüşüme kazandırma, mavi kapak toplama ve atık yağları toplamanın önemine değinerek, aile birlikleri başkanlarından bu çalışmalara destek vermelerini istedi.

KÜLTÜREL VE SANATSAL ETKİNLİKLERE DAVET
Başkan Yardımcısı Özarslan, Karamürsel Belediyesi’nin her ay kültür ve sanat etkinlikleri olduğunu belirterek aile birliği üyelerinin bu programlarda yer alabileceğini söyledi. Özarslan ayrıca her ay Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında sahnelenen oyunlara ücretsiz servis imkanı sunduklarını belirterek, bu etkinliklere katılımın olmasını istedi. Karamürsel’de görev yapan okul aile birlikleri başkanları ise düzenlenen toplantıdan dolayı teşekkür ederek, güzel etkinliklerin düzenlendiğini aile birlikleri olarak bu çalışmalara destek vereceklerini açıkladı.

26 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR