Kartepe EMITT Turizm Fuarı’nda

Marka ürünlerin geliştirilmesi, yerel markalaşmanın sağlanması ve tanıtımı ile çeşitlendirme yoluyla turizmin gelişmesi stratejilerinin hayata geçiri...

BÜYÜT

Marka ürünlerin geliştirilmesi, yerel markalaşmanın sağlanması ve tanıtımı ile çeşitlendirme yoluyla turizmin gelişmesi stratejilerinin hayata geçirilmesine katkı veren EMITT Fuarı’na geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Kartepe Belediyesi bu yılda tekrar katılıyor. İlk iki günü turizm profesyonellerine, son iki günü ise halka açık olacak EMITT Fuarı’na pek çok yabancı ülkede katılıyor.


Kartepe Belediyesi’nden turizm açılımı

Fuar süresince Kocaeli’nin destinasyonları, doğa turizmi, kış turizmi, kültür turizmi, deniz turizmi, termal ve sağlık turizmi, günübirlik ve gastronomi turizminde barındırdığı kültür, turizm ve marka değerleri, aralarında Kartepe Belediyesi’nin de yer aldığı belediyeler, Kocaeli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda fuar ziyaretçilerine ilimizin turistik değerlerinin tanıtımını yapacak.

Sahip olduğu turizm potansiyeli ile ön planda olan Kartepe’ye turizm profesyonellerinin davetinin de sağlanacağı fuarda Kartepe Belediyesi Minik Eller ritm grubu 23 Ocak Cuma günü saat 13.00 - 13.30 arası ana fuaye salonunda Şef Yasin Koçman yönetiminde bir gösteri yapacak.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in de katılımıyla açılışı yapılacak fuarda geçen yıllardan edindiği tecrübesi ve donanımları ile fuar süresince Kartepe’nin tanıtımını yapacak Kartepe Belediyesi 8 A salonunda bölgedeki turizm sektörünü ve potansiyelini tanıtacak.

16 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR