Ceyhan: Muhtar maaşları 1300 lira olacak

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, seçim sonuçları ile ilgili olarak tebrikleri kabule devam ediyor. Ceyhan, önceki gün de Kandıra Muhtarlar Derneği, G...

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, seçim sonuçları ile ilgili olarak tebrikleri kabule devam ediyor. Ceyhan, önceki gün de Kandıra Muhtarlar Derneği, Genç Nesil Derneği, Gebze P Plaka Servisçiler Derneği, Hurdacılar Derneği ve Arı Yetiştiricileri Birliği’ni makamında ağırladı.

 

“MUHTARLARIMIZA KAPIMIZ AÇIK”

Kandıra Muhtarlar Derneği’ne bağlı 18 muhtar ve Başkan Musa Yener’i ağırlayan Ceyhan, “Muhtarlarımız zor bir görev yürütüyor Hizmet noktasında destek olmak için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Kendilerine her zaman kapımız açık” dedi. Milletvekili Cemil Yaman’ın içişleri komisyonunda yer alması muhtarlar açısından önemli olduğunu ifade eden Ceyhan, Büyükşehir’in yeni kurulan muhtarlık işleri daire başkanlığı ile de işlerin tek çatı altına toplanarak hizmetlerde kalitenin artırılmasının hedeflendiğini belirtti.

 

“MAAŞLAR DA ARTACAK”

Muhtarların bulundukları bölgede devleti temsil ettiğini dile getiren Ceyhan, Sorunlarınızın çözümü için birçok çalışma yürütüyoruz. Sizler yaptığınız iş olarak aracı durumundasınız. Seçim beyannamesinde söz verdiğimiz gibi muhtarlarımızın 950 TL olan maaşlarını 3 ay içerisinde bin 300 liraya yükselteceğiz” dedi.

16 Aralık 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR