Gümüşhaneliler Vakfı görev dağılımı yaptı

Geçtiğimiz hafta kongresini yapan Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı, Hamit Örgüç başkanlığında ilk toplantısını yaptı. 23 yönetim kurulu üyesi toplantıya e...

BÜYÜT

Geçtiğimiz hafta kongresini yapan Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı, Hamit Örgüç başkanlığında ilk toplantısını yaptı. 23 yönetim kurulu üyesi toplantıya eksiksiz katıldı. Toplantıda konuşan başkan Hamit Örgüç, “Kocaeli’de yaşayan 80 bin hemşerimizi temsil ettiğimizi unutmamamız gerekir. Gönül esasına uygun olarak hizmet edeceğimizi, tüm hemşerilerimize bildiriyoruz” dedi. 15 gündem maddesinin görüşüldüğü ilk toplantıda görev dağılımı yapıldı, Başkan yardımcılıklarına; Ümit Ataman, Şeref Öztürk, Mikail Kayacı, Fatih Yalçın, Fehmi Öztürk, Eyüp Demir getirilirken, Genel Sekreter Ahmet Orak oldu.

BİNANIN TEMELİ ATILACAK

Ayrıca Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfının internet yayın organı olan www.kgv.org.tr adresininde yakın zamanda aktif hale getirileceği ve vakfın çalışmaları, duyuruları ve haberleri bu site üzerinden yayınlanacağı bildirildi.
Önceki dönemde alınan vakıf arazisine de Kocaeli Gümüşhaneliler Vakıf binasının yapımı için çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğü ve yakın bir tarihte temelinin atılacağı bilgisi verildi. Vakfın kendi binasının yapımına kadar Derince’de yeni bir yer tutulmasına karar verildi.

GECE YAPILACAK

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı her yıl düzenlediği, Hoşgörü ve Kardeşlik Gecesini de haziran ayı içerisinde gerçekleşeceğini duyurdu. Vakıf toplantılarının her zaman bu şekilde kalabalık geçmesini temenni eden Hamit Örgüç, toplantıların her hafta çarşamba günü olacağını söyledi.

10 Şubat 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR